Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Akumulator żelowy AGM 12V

Akumulatory żelowe lub AGM 12V stosuje się szeroko w motoryzacji, jako element rozruchowy jednośladów (motocykle), dziecięcych samochodów oraz wielu innych pojazdów. Są one również stosowane w fotowoltaice ponieważ świetnie współpracują z panelami słonecznymi. Akumulatory żelowe lub AGM 12V służą wydajnie jako zapasowy system energii dla różnorodnych instalacji alarmowych. Zakres do wykorzystania tego rodzaju sprzętu jest dość szeroki i cały czas się powiększa. Akumulator żelowy lub AGM 12V to inwestycja, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.
Nowość
Green Cell AGM VRLA 12V 180Ah bezobsługowy akumulator do kampera fotowoltaiki paneli solarnych łodzi
Nowość
Nowość
Nowość
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller
Bestseller
159,95 zł
Nowość
1 - 40 z 42 produktów
Akumulator to niezbędne urządzenie rozruchowe, które kojarzy się głównie z samochodami. Jednak zakres ich stosowania jest znacznie większy. Akumulator żelowy lub AGM coraz szybciej zastępuje tradycyjne akumulatory charakteryzując się lepszą odpornością na wylanie, wstrząsy, uszkodzenia mechaniczne oraz bardziej komfortową obsługę. Elektrolit w akumulatorze AGM zamknięty jest w separatorze z włókninowej maty szklanej. Dzięki temu sprzętu można używać nawet w odwróconej pozycji. Mata lepiej znosi uderzenia, wstrząsy oraz upadki, a ewentualne ryzyko wylania jest ograniczone do minimum. 

Dopasowane akumulatory żelowe AGM 12V

Nasz sklep Świat Baterii oferuje akumulatory żelowe lub AGM 12V o różnej pojemności, które szybko wpiszą się w unikalne potrzeby posiadanego sprzętu oraz możliwości budżetowe. Wysoka jakość wykonania gwarantuje, że akumulator żelowy lub AGM będzie wydajnie służyć przez długi czas. Będzie to inwestycja, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku i to na wielu poziomach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.