Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Akumulatory 6V (14)

Akumulator żelowy AGM 6V

Akumulator żelowy lub AGM 6V są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne, wibracje oraz wstrząsy. Jako jednostki rozruchowe stosuje się je głównie w jednośladach, samochodzikach dla dzieci, instalacjach fotowoltaicznych oraz jako rezerwowe zasilanie w centralkach alarmowych. Akumulator żelowy lub AGM 6V to wielowymiarowa inwestycja, która przynosi liczne korzyści. Okazjonalna ich wymiana jest w stanie tchnąć nowe energetyczne życie w różnorodny sprzęt oraz znacznie przedłużyć jego żywotność.
Akumulator bezobsługowy AGM VRLA Green Cell 4V 4Ah do systemów alarmowych i zabawek
Pojemność: 4Ah
Napięcie: 4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: VRLA AGM
31,95 zł
1 - 14 z 14 produktów
Akumulatory to dodatki rozruchowe, ale nie tylko. Sprzęt tego typu wykorzystuje się na porządku dziennym w wielu przestrzeniach - biurowych, zakładowych oraz w życiu codziennym. Akumulator żelowy lub AGM 6V jest wydajniejszym rozwiązaniem niż tradycyjne elektrolitowe odpowiedniki. Elektrolit w akumulatorach żelowych został zastąpiony specjalnym żelem. Akumulatory żelowe mogą być stawiane w dowolnej pozycji, są odporne na bardziej głębokie przechyły, mogą nawet pracować w odwróconej pozycji. Elektrolit zawarty w żelu nie paruje w efekcie nie trzeba go uzupełniać co zmniejsza koszty eksploatacji, a zagrożenie wyciekiem jest ograniczone do minimum.

Dopasowane akumulatory żelowe AGM 6V

W ofercie naszego sklepu Świat Baterii szybko znajdziecie szeroki wybór na akumulatory żelowe AGM 6V, które wpasują się w priorytetowe potrzeby, istniejące instalacje oraz posiadane możliwości budżetowe. Każdy akumulator to potwierdzona jakość sama w sobie, która będzie wydajnie służyła przez długi czas dopełniając różnorodnych instalacji. Z pewnością kupno akumulatora AGM 6V szybko okaże się inwestycją, która będzie się zwracała zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.