gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Zasilacz UPS online

Kształt napięcia wyjściowego
Typ obudowy
Topologia
993,95 zł
794,95 zł
Na stanie
1 181,95 zł
944,95 zł
Na stanie
2 118,95 zł
1 694,95 zł
Na stanie
1 806,95 zł
1 444,95 zł
Na stanie
868,95 zł
694,95 zł
Na stanie
1 - 5 z 5 produktów
Zasilacze UPS to coraz częstszy dodatek nie tylko w firmach, ale również przestrzeniach domowych. Sprzęt ten pozwala zabezpieczyć podłączone urządzenia przed nagłym spadkiem lub skokiem napięcia, który może niekorzystnie odbić się na wrażliwych komponentach powodując trudne do usunięcia awarie. Nie wszystkie zasilacze rezerwowe muszą być podłączone do gniazdka. Zasilacz UPS online to jedna z najbezpieczniejszych opcji, którą stosuje się przy najbardziej wrażliwych, ważnych oraz istotnych (z punktu widzenia firmy) urządzeniach. System całkowicie odseparowuje podpięte urządzenia od gniazdka, co gwarantuje stabilne zasilanie przy jakichkolwiek spadkach, czy przerwach w zasilaniu. W efekcie ma się znacznie szersze pole do manewru ze sprzętem i nie jest się tak mocno uzależnionym położeniem gniazdka. Zasilacz UPS online można wygodnie wmontować w przestrzeń biura lub mieszkania. Sprzęt tego typu to inwestycja, która szybko się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Będzie to dodatek, którego pozytywne skutki szybko się odczuje. 

Zasilacze UPS online

zabezpieczą sprzęt oraz pozwolą uzyskać świadomość, że dane nie są narażone na utratę w trakcie pracy przez nagłe skoki napięcia w gniazdku.

Dopasowane zasilacze UPS online

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia szeroki wybór opcji na zasilacze UPS online, które szybko wpiszą się w indywidualne potrzeby użytkowników oraz posiadanego sprzętu. Zasilacz UPS online nie jest drogą inwestycją, biorąc pod uwagę fakt, że wydajnie chroni on sprzęt wartości często kilku (a nawet więcej) tysięcy złotych. Każdy zasilacz UPS online dostępny w naszej ofercie objęty jest 60 - miesięczną gwarancją. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają jedne z najlepszych i najwydajniejszych rozwiązań technologicznych na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.