Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

AEG (4)

Akumulator do wkrętarki AEG

Baterie do wkrętarek AEG od Green Cell zapewniają szybki wydajnościowy przeskok. Współczynnik zwrotu do poniesionych kosztów jest tutaj spory. Baterie do wkrętarek AEG będą służyły wydajnie przez długi czas zapewniając optymalną funkcjonalność użytkowanego sprzętu. W efekcie remontujący lub przymierzający się do prac remontowych zyskują pewność, że sprzęt ich nie zawiedzie w najmniej odpowiednim momencie. Wszystkie baterie do wkrętarek AEG opatrzone są 12 miesięczną gwarancją. Nasi klienci mają również czas 30 dni na dokonanie zwrotu. Ponadto Świat Baterii oferuje szeroki wybór akcesoriów dodatkowych, które pozwolą lepiej zadbać o posiadany sprzęt i utrzymać go w odpowiedniej funkcjonalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ciągle aktualizowaną ofertą.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaka bateria do wkrętarki?

Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.

 

1. Model Urządzenia
Model narzędzia najczęściej znajduje się na rękojeści lub na obudowie przy silniku urządzenia.


2. Model Baterii
Kod baterii znajduje się na spodzie akumulatora, często jest to kod cyfrowy np. 194309-1, lub mieszany z literami np. BL1830.


Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.   1. Model...

Czy jeśli posiadam akumulator Ni-Cd (niklowo-kadmowy) to czy mogę zastosować ogni-wa Ni-Mh (niklowo-metalowo-wodorkowe)?

Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo stosuje się ogniwa Ni-Mh, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Ogniwa te można stosować zamiennie, w związku z czym jak najbardziej możemy zastosować akumulator Ni-Mh w zamian za akumulator Ni-Cd.


Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo...

Czy ładowarka będzie pasować do baterii?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli planujemy zakupić akumulator Li-Ion (litowo-jonowy) a wcześniej korzystaliśmy z akumulatora na ogniwach Ni-Mh (niklowo-metylowo-wodorkowych) lub Ni-Cd (niklowo-kadmowych), to nowy akumulator nie będzie ładowany przez naszą ładowarkę i należy zakupić odpowiednią ładowarkę.

https://swiatbaterii.pl/907-ladowarki-do-wkretarek-elektronarzedzi


W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli...

Pojemność akumulatora (mAh) czy może być większa?

Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża się w miliamperogodzinach (mAh), im większa wartość pojemności np. 3000 mAh, tym dłuższy czas pracy możemy osiągnąć na jednym ładowaniu baterii, co zwiększa naszą mobilność i efektywność.


Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża...
Pojemność: 1.5Ah
Napięcie: 12V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
75,95 zł
Pojemność: 2.5Ah
Napięcie: 7.2V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
79,95 zł
95,95 zł
Pojemność: 2.5Ah
Napięcie: 9.6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
75,95 zł
1 - 4 z 4 produktów

Wkrętarka to jedno z podstawowych elektronarzędzi, które służy do sprawnego przeprowadzenia prac remontowych. Nie wszędzie trzeba oraz należy używać wiertarki, o czym nadgorliwy remontujący jest w stanie szybko się przekonać. Akumulatorowe wkrętarki to dodatek do domowej narzędziowni, który szybko znajduje zastosowanie. Lepiej zawsze jest go mieć i nie potrzebować (co zdarza się rzadko), niż nie mieć i żałować. Wkrętarki akumulatorowe AEG to wydajne narzędzia, które przez długi czas zachowują swoją funkcjonalność. Jednak niezniszczalnymi one nie są. Akumulatory z czasem się wysługują, a sprzęt zaczyna niedomagać. Połowiczne lub przerywane wkręcenie to żadne wkręcenie. Jeśli sprzęt dostarcza więcej kłopotów niż rozwiązań dla problemów to znaczy, że najwyższy czas coś z nim zrobić. Często wymiana akumulatora starczy, by sprzęt zaczął ponownie działać bez zarzutu. Dobierając akumulator trzeba zwrócić uwagę na model oraz pojemność. Złe dopasowanie sprawi, że nie będzie się w stanie w pełni wykorzystać możliwości sprzętu, w efekcie praca będzie wybrakowana. W ofercie Świata Baterii znajdziecie wysokiej jakości baterie AEG marki Green Cell, które zapewnią długi czas pracy na jednym ładowaniu oraz idealne dopasowanie do modelu elektronarzędzia AEG.

Baterie przyjazne AEG

Baterie AEG od Green Cell szybko wpasują się w techniczne potrzeby wkrętarek oraz innych elektronarzędzi AEG. W rezultacie prace remontowe oraz drobne naprawy, które przeprowadza każda złota rączka będą mogły przebiegać niezachwianym trybem. Oferowane przez nasz sklep baterie to połączenie jakości, wydajności oraz korzystnej ceny. W efekcie są one inwestycją, która się szybko zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. 

Wymiana akumulatora w AEG

na nowy pozwala zaoszczędzić znaczne środki oraz utrzymać tempo remontowych prac. Przestoje przestają być problemem, w efekcie zmniejszają się nerwy, a remontujący może bardziej skupić się na ważniejszych priorytetach niż to gdzie położył kabel do ładowania.