Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Karcher (1)

Baterie do myjek Karcher

Baterie i akumulatory do elektronarzędzi Karcher od Green Cell będą zakupem, który przyniesie wiele korzyści oraz odciąży od szukania mniej wydajnych zamienników. Wysokowydajne baterie pozwolą na szybkie odzyskanie przez posiadany sprzęt pełnej funkcjonalności i powrót do wydajnej pracy. Baterie Green Cell zapewniają długie działanie oraz skuteczne opieranie się nawet bardzo intensywnej eksploatacji. W rezultacie jest to inwestycja, która zwraca się przez długi czas. Każdy produkt posiada 12-miesięczny okres gwarancji oraz 30 - dniowy czas na dokonanie zwrotu.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaka bateria do wkrętarki?

Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.

 

1. Model Urządzenia
Model narzędzia najczęściej znajduje się na rękojeści lub na obudowie przy silniku urządzenia.


2. Model Baterii
Kod baterii znajduje się na spodzie akumulatora, często jest to kod cyfrowy np. 194309-1, lub mieszany z literami np. BL1830.


Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.   1. Model...

Czy jeśli posiadam akumulator Ni-Cd (niklowo-kadmowy) to czy mogę zastosować ogni-wa Ni-Mh (niklowo-metalowo-wodorkowe)?

Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo stosuje się ogniwa Ni-Mh, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Ogniwa te można stosować zamiennie, w związku z czym jak najbardziej możemy zastosować akumulator Ni-Mh w zamian za akumulator Ni-Cd.


Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo...

Czy ładowarka będzie pasować do baterii?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli planujemy zakupić akumulator Li-Ion (litowo-jonowy) a wcześniej korzystaliśmy z akumulatora na ogniwach Ni-Mh (niklowo-metylowo-wodorkowych) lub Ni-Cd (niklowo-kadmowych), to nowy akumulator nie będzie ładowany przez naszą ładowarkę i należy zakupić odpowiednią ładowarkę.

https://swiatbaterii.pl/907-ladowarki-do-wkretarek-elektronarzedzi


W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli...

Pojemność akumulatora (mAh) czy może być większa?

Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża się w miliamperogodzinach (mAh), im większa wartość pojemności np. 3000 mAh, tym dłuższy czas pracy możemy osiągnąć na jednym ładowaniu baterii, co zwiększa naszą mobilność i efektywność.


Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża...
Pojemność: 2.5Ah
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
89,95 zł
1 - 1 z 1 produktu

Dziś nie jest się ograniczonym do manualnych urządzeń czyszczących. Na rynku istnieje wiele nowoczesnych sprzętów, które szybko wyczyszczą wiele różnorodnych powierzchni pozwalając zaoszczędzić na czasie oraz wprowadzić większy komfort na co dzień. Pośród tego rodzaju produktów szczególnie wybija się marka Karcher. Jej myjki i szczotki świetnie sprawdzają się w codziennym sprzątaniu pomagając utrzymać należyty porządek szybciej i wydajniej. Jednak elektronarzędzia Karcher jak każdy często użytkowany sprzęt potrafią się z czasem wysługiwać. Z czasem ich akumulator ulega zużyciu i należy go wymienić na nowy.

Baterie Karcher

Baterie Karcher trzeba odpowiednio dopasować do posiadanego sprzętu oraz mieć pewność, że nie tylko pasują, ale również, że sprostają energetycznym potrzebom sprzętu. Wysługujący się akumulator sprawia, że urządzenie sprzątające (myjki Karcher, szczotki oraz wiele innych) zaczyna niedomagać, a efekt pracy jest mało zadowalający. Dostępne w sklepie internetowym Świat Baterii wydajne 

baterie oraz akumulatory do elektronarzędzi Karcher

posiadają zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem oraz przeładowaniem. W rezultacie żywotność sprzętu ulega znacznemu przedłużeniu.

Baterie Green Cell do Karcher

Marka Green Cell zapewnia wysokowydajne baterie oraz akumulatory do myjek oraz innych urządzeń sygnowanych znakiem Karcher. W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wachlarz opcji, które szybko wpasują się w indywidualne, techniczne potrzeby sprzętu oraz posiadany budżet. Baterie i akumulatory Green Cell to inwestycja, która przynosi wielowymiarowe korzyści. Prace w domu można szybko przyśpieszyć dzięki elektronarzędziom od Karcher, jednak muszą się one do tego nadawać. Zadbanie o porządek z elektrycznymi myjkami oraz innymi urządzeniami od Karcher jest znacznie łatwiejsze. Efekt widać i czuć, a większą ilość zaoszczędzonego czasu można przeznaczyć na realizację innych priorytetów. Baterie oraz akumulatory Green Cell kierowane do urządzeń Karcher będą stanowiły wydajne dopełnienie do technicznych oraz energetycznych potrzeb sprzętu. Dzięki zmianie baterii lub akumulatora nie trzeba się martwić, że nagle w sprzątaniu zaistnieją niewygodne przestoje i trzeba będzie na powrót wracać do manualnych narzędzi, szmatek oraz różnego rodzaju zmyjek.