Energia dla podróżników

gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Prostowniki, ładowarki do akumulatorów 6V i 12V

1 - 3 z 3 produktów
Akumulator to narzędzie niezbędne, którego zaniedbywanie przyprawia wielu niepożądanych i łatwych do uniknięcia problemów. Ładowarki do akumulatorów 6V i 12V dostępne w naszej ofercie można stosować do wszystkich powszechnie używanych typów akumulatorów jak: AGM, żelowych, kwasowo-ołowiowych, MF, EFB, LiFePO4 i innych. Prezentowane ładowarki do akumulatorów 6V i 12V nie tylko naładują szybko akumulator. Są one wyposażone w szereg pobocznych funkcjonalności jak: funkcja Recovery, ładowanie Cold/AGM czy diagnostyka akumulatora. Inteligentne ładowarki dają znacznie szersze pole do manewru w zadbaniu o swój sprzęt. Akumulator często pozostawiany jest samemu sobie, w efekcie, czego potrafi się rozładować w najmniej odpowiednim momencie. Wydajna inteligentna ładowarka jest w stanie zdjąć z barków użytkownika wiele problemów. Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki 

wybór ładowarek do akumulatorów 6V i 12V

. Wszystkie dostępne poniżej ładowarki objęte są 12 - miesięczną gwarancją, dzięki temu nasi klienci mają pewność, że nabywają wysokiej jakości rozwiązania, które będą im wydajnie służyły przez długi czas.

Wysokiej jakości prostowniki

Prezentowane prostowniki do akumulatorów 6V i 12V mają kompaktową budowę, a ich wielkość sprawia, że komfortowo się ich używa. Ergonomiczne zaprojektowanie pozwala na sprawniejsze obchodzenie się ze sprzętem, a innowacyjne funkcje przyśpieszają czas ładowania akumulatora. Ładowarki wyposażone są w wiele pobocznych funkcjonalności. Nie tylko będą ładować, ale również diagnozować na bieżąco akumulator. Dzięki temu można trzymać rękę na przysłowiowym pulsie i lepiej zaplanować przyszłe zakupy, gdy sprzęt zacznie niedomagać i przyjdzie najwyższy czas na jego wymianę. Nasze ładowarki dają pewność, że będą służyć wydajnie i pomogą użytkownikom sprawnie ogarnąć problem wyładowującego się akumulatora. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.