Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Ładowarki do tabletów (1)

Ładowarka do tabletu

Kupno nowej ładowarki do tabletu nie jest wielką inwestycją. Pozwala ona utrzymać sprzęt w odpowiedniej energetycznej kondycji bez niepotrzebnego manewrowania kablem i ciągłego rzucania okiem czy tablet, aby na pewno się ładuje. Najważniejszym przy wybieraniu ładowarki do tabletu jest dobór zasilacza o odpowiednich parametrach napięcia i natężenia. Tylko w pełni kompatybilna ładowarka zapewnia urządzeniu stabilne zasilanie i dobrze wpływa na żywotność baterii. Wszystkie ładowarki do tabletu znajdujące się w naszej ofercie objęta są 24 - miesięczną gwarancją. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że nabywają rozwiązania wysokiej jakości, które będą im wydajnie służyły przez długi czas.
Wybierz kategorie:
Sortuj:
Zasilacz Ładowarka Green Cell PRO 12V 2.58A 36W do Microsoft Surface Pro 3 i Pro 4
star star star star star
(4)
Napięcie: 12V
Natężenie: 2.58A
Moc : 36W
Rodzaj wtyku: płaski (magnetic)
69,95 zł
1 - 1 z 1 produktu
Ładowarka do tabletu to element narażony szczególnie na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Większość z nich wynika ze złego obchodzenia się ze sprzętem. Ładowarka to coś, co po prostu jest i póki działa to nie ma żadnych problemów. Gdy jednak ładowarka zaczyna niedomagać np. ładuje tylko w jednej “specjalnej” pozycji, to czas najwyższy na wymianę. Tablet jest urządzeniem mobilnym, które służy zarówno do rozrywki, jak i pracy. Stanowi on idealne dopełnienie w podróży zarówno tej bliższej, jak i dalszej pozwalając zająć ręce i skupić się na czymś innym niż migające kilometry za oknem. Mimo dbania o sam tablet to o akcesoriach pobocznych często się zapomina, w efekcie ładowarka do tabletu cierpi.

Dopasowane ładowarki do tabletu

Kupno nowej ładowarki do tabletu jest inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Dobrze dopasowany zasilacz do tabletu jest w stanie zapewnić dłuższą żywotność baterii i odsunąć w czasie wymianę innych komponentów w posiadanym sprzęcie. Poniżej prezentujemy szeroki przekrój ładowarek do tabletów, które szybko wpiszą się w indywidualne potrzeby zarówno użytkowników, jak i sprzętu. Niemożność naładowania sprzętu sprawia, że staje się on bezużyteczny. Wiele osób nie może sobie wyobrazić codzienności bez skorzystania z tabletu. Odcięcie od tej możliwości dezorganizuje dzień oraz wpływa negatywnie na codzienny komfort. Nowa ładowarka do tabletu nie będzie dużym wydatkiem, pozwalając na efektywne ładowanie sprzętu bez pobocznych problemów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.