Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Klawiatury bezprzewodowe z możliwością sterowania kursorem

Klawiatury bezprzewodowe to standard, który szybko wpisał się w potrzeby nowocześnie zorientowanych klientów, którzy cenią sobie komfort i wygodę na co dzień. Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki wybór nowoczesnych klawiatur bezprzewodowych oraz myszy żyroskopowych, które swoim zakresem funkcjonalności szybko wpiszą się w unikalne potrzeby nowoczesnych użytkowników. Nabywając klawiatury bezprzewodowe w naszym sklepie, nasi odbiorcy mają pewność, że inwestują w wysokiej jakości rozwiązania, które usprawnią ich codzienność.
1 - 1 z 1 produktu
Klawiatury i myszy żyroskopowe pozwalają odejść od komputera i jednocześnie zachować nad nim pełną kontrolę. Jest to bardzo wygodne, gdy chce się obejrzeć film z kanapy lub posłuchać muzyki, a wstawanie, co rusz, by “coś” zmienić przy biurku zwyczajnie psuje relaksacyjny efekt. Klawiatura bezprzewodowa i myszka pozwala operować sprzętem elektronicznym z wygodnego stanowiska w fotelu lub na kanapie. Nie tylko komputer może być obsługiwany przez ten sprzęt. Dużo urządzeń może połączyć się przez Androida dając szersze pole do manewru i dopasowanie działania urządzenia bardziej pod siebie. Dzięki bezprzewodowym urządzeniom nie trzeba silić się na siedzenie przy biurku, w efekcie można zrezygnować z przebywania cały czas w jednej pozycji i trochę odciążyć plecy. 

Wysokiej jakości klawiatury bezprzewodowe i myszy żyroskopowe

Nowoczesny design, szeroki zakres funkcji oraz ergonomiczne wykonanie - to wszystko cechy, którymi charakteryzują się oferowane przez nas produkty. Nie są to zwykłe klawiatury, lecz dopasowane do potrzeb dodatki, które wynoszą komfort z obsługi komputera na zupełnie nowy poziom. Szybko okażą się one inwestycją, która będzie się zwracała codziennie z każdym uruchomieniem sprzętu. Klawiatury bezprzewodowe i myszki żyroskopowe to wygoda, która pozwala odciąć się od dużej ilości kabli oraz nie być uwiązanym ich długością do używania sprzętu. Do nowego poziomu wygody człowiek szybko się przyzwyczaja, a zakres możliwości błyskawicznie wzrasta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.