Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

LG (3)

Baterie do laptopa LG

Baterie do laptopów LG wcale nie muszą sprawiać problemu w znalezieniu. W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wachlarz opcji dopasowanych do technologicznych potrzeb wielu modeli laptopów LG. W celu uzyskania pewności, że nowo wybrana bateria będzie na pewno pasowała warto przed zakupem zapoznać się ze wszystkimi niezbędnymi informacjami, które można znaleźć na tabliczce znamionowej. Jest ona umiejscowiona na spodzie baterii, więc najpierw należy ją wyjąć. Parametrami, na które trzeba zwrócić uwagę są napięcie, pojemność (wyrażona w mAh lub Wh) oraz indywidualny kod baterii. Filtry umiejscowione po lewej stronie pozwolą szybko zawęzić liczbę opcji do tych najbardziej dopasowanych do potrzeb użytkownika. Jeśli nasuną się jakieś wątpliwości zawsze możecie skorzystać z naszego poradnika „Jak dobrać baterię do laptopa”.
Sortuj:
Bateria Green Cell SQU-701 do BenQ JoyBook A52 A53 A52E
Bateria Green Cell SQU-702 SQU-703 do LG E510, Packard Bell EasyNote Argo C1 C2
Bateria Green Cell SQU-804 SQU-805 do LG XNote R410 R460 R470 R480 R500 R510 R560 R570 R580 R590
Pojemność: 4400mAh
Napięcie: 10.8V / 11.1V
Producent ogniw: Green Cell
79,95 zł
Pojemność: 4400mAh
Napięcie: 10.8V / 11.1V
Producent ogniw: Green Cell
69,95 zł
Pojemność: 4400mAh
Napięcie: 10.8V / 11.1V
Producent ogniw: Green Cell
69,95 zł
1 - 3 z 3 produktów
Jeśli potrzebujesz dowiedzieć się czegoś więcej o bateriach przed dokonaniem zakupu - sprawdź artykuły eksperckie na naszym blogu:
Dwa razy dłuższa praca na baterii – sprawdź jak możesz to osiągnąć

Długość pracy baterii to jeden z podstawowych kryteriów w doborze akumulatora. Kilkugodzinny czas działania bez konieczności ładowania jest pożądany przez każdego posiadacza laptopa. Dlatego też jednym z głównych celów marki Green Cell było przekroczenie standardów i dostarczenie świeżej energii nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Czytaj wiecej
Pojemność baterii do laptopa i jak uzyskać większą

Pojemność baterii to zdolność ogniwa do przechowywania ładunku elektrycznego. Wyrażana jest ona w amperogodzinach (1 Ah = 1000 mAh) i określa zdolność do zasilania przez akumulator obwodu elektrycznego prądem o danym natężeniu przez określony czas. Znając pojemność baterii i jej napięcie możemy obliczyć energię baterii.

Czytaj wiecej
Akumulatory do laptopa klasy światowej – nowa linia baterii GC

Idea mobilności i perfekcjonizm to dla nas jedne z najczęstszych źródeł inspiracji. W naszym najnowszym projekcie połączyliśmy te dwie cechy, by dostarczyć prawdziwie bezkonkurencyjny produkt – z dumą przedstawiamy Green Cell Ultra. Seria Green Cell Ultra jest obecnie dostępna dla najpopularniejszych modeli laptopów.

Czytaj wiecej
Wymieniamy baterię w laptopie – jak dobrać odpowiednią?

Nie ma laptopa bez baterii. To dopiero sprawny akumulator – a nie gabaryty czy waga urządzenia – sprawia, że komputer przenośny jest narzędziem w pełni mobilnym, umożliwiając w pełni wykorzystanie jego funkcjonalności. Dlatego też, gdy oryginalna bateria ulega awarii konieczny jest zakup nowej.

Czytaj wiecej

Baterie dedykowane do sprzętów marki LG są elementami okazjonalnie należy wymienić. Inaczej perspektywa bycia uwiązanym na kablu oraz uzależnionym od położenia najbliższego gniazdka wzrasta - a w taki sposób nie można się cieszyć “mobilnym” urządzeniem. Mało sprawna bateria to również zagrożenie dla samego sprzętu, które może przeobrazić się w poważną awarię, pozostawiającą już tylko możliwość zakupu nowej maszyny. Kupowanie sygnowanych znakiem LG baterii nie zawsze jest po drodze z dostępnymi możliwościami budżetowymi. Rozwiązaniem jest kupienie zamiennika, który będzie dopasowany do technicznych wymogów sprzętu, jak i pozwoli zaoszczędzić na wydawanych środkach. 

Zamienniki baterii do LG

dostępne w Świecie Baterii charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dopasowaniem oraz korzystną ceną. Nie trzeba się martwić czy bateria będzie bezpieczna dla sprzętu i spełni stawiane przed nią wymagania. Jakość działania szybko się potwierdzi. Zaoszczędzone w ten sposób środki będzie można przeznaczyć na realizację innych priorytetów zakupowych - co da szersze pole technologicznego manewru, dla nowocześnie zorientowanego użytkownika. LG to jakość potwierdzona długą obecnością na rynku oraz utrafianiem w rzeczywiste potrzeby nowoczesnych klientów. LG w swojej ofercie zapewnia dopasowanie do wymagań i możliwości konsumentów, dając im dokładnie tego, czego oczekują i potrzebują. Laptopy LG to jedne z najczęściej wybieranych urządzeń mobilnych na świecie. Jednak mimo swoich wysokich osiągów i trwałości, intensywne użytkowanie na co dzień może szybko odbić się na możliwościach baterii. Z czasem baterię do LG trzeba wymienić. Nie są to zmiany częste, z reguły jednorazowa wymiana wystarczy, by dodać swojemu sprzętowi do kilkudziesięciu miesięcy nowego energetycznego życia. LG to marka, z którą związało się setki tysięcy klientów na całym świecie w efekcie jej rozwiązaniom, jak i dedykowanym zamiennikom można zaufać.

Wysokowydajne baterie do LG

Świat Baterii zapewnia szeroki wachlarz opcji na baterie do laptopów LG dając do rąk konsumentów zaawansowane technologicznie produkty, który szybko pomogą na powrót cieszyć się pełną sprawnością sprzętu. Ponadto oferujemy również bogaty zakres akcesoriów pobocznych, które pomogą w lepszym zadbaniu o swój sprzęt, jak wyciągnięciu z niego maksimum technologicznego potencjału. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ciągle aktualizowaną ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie Państwo coś dla siebie. Dedykowane zamienniki do laptopów LG to doskonały sposób na szybkie ożywienie posiadanego sprzętu oraz przystawienie go na powrót to energetycznego pionu. Komputery LG posiadają baterie litowo-jonowe, które zapewniają wydajną pracę sprzętu przez wiele godzin. Jednak nawet najlepsza bateria z czasem się eksploatuje i potrzebuje wymiany. Nasz sklep oferuje 12 miesięczną gwarancję na wszystkie baterie do laptopa LG. Dadzą one pewność, że zakupiło się jedno z najlepszych oraz dopasowanych rozwiązań do swojej maszyny.