Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Sony Ericsson (2)

Wydajna bateria do Sony Ericsson

Baterie Sony Ericsson marki Green Cell to połączenie jakości, wydajności oraz korzystnej ceny. W efekcie jest to inwestycja, która się szybko zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Przeskok energetyczny jest szybko odczuwalny, a użytkownik na powrót staje się prawdziwie mobilnym. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia szeroki wybór na baterie do telefonów Sony Ericsson marki Green Cell. Są one idealnym odwzorowaniem oryginałów i sprawdzą się jako korzystna alternatywa w wielu modelach Ericssona. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.
Wybierz pojemność:
Sortuj:
Bateria do telefonu Sony Xperia Z C6602 L36H L36i
star star star star star
(2)
Bateria Green Cell LIS1574ERPC do telefonu Sony Xperia E4 E4G Z2 Compact Mini
star star star star star
(5)
Pojemność: 2330mAh
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
24,95 zł
Pojemność: 2300mAh
Napięcie: 3.8V
Producent ogniw: Green Cell
35,95 zł
1 - 2 z 2 produktów
Smartphone jest dodatkiem, bez którego nie da się dzisiaj prawidłowo funkcjonować w zinformatyzowanej rzeczywistości. Wyjście z domu bez znajomego ciężaru telefonu w kieszeni jest czymś nie do pomyślenia dla nowocześnie zorientowanego człowieka. Wydajne telefony różnych marek walczą o uwagę konsumentów. Na tle konkurentów szczególnie wybija się oferta Sony Ericsson, która dostarcza dopasowanych rozwiązań dla wymagających użytkowników. Mimo całej swojej wydajności nawet Sony nie jest w stanie przeskoczyć eksploatowania się baterii. Z czasem telefon jest mniej wydajny energetycznie - jest w końcu używany na porządku dziennym dziesiątki razy. Duża ilość aplikacji, uwiecznianie oraz dzielenie się doświadczeniami z codziennego życia szybko odbija się na żywotności baterii. W efekcie od czasu do czasu 

baterię w telefonie Sony Ericsson

(tak samo zresztą jak w innych brandach) przydałoby się wymienić. Zmiana baterii pozwala szybko na powrót przystawić telefon do energetycznego pionu i zachować rzeczywistą mobilność, a na tej traci się najbardziej, gdy bateria zaczyna niedomagać. Coraz dłuższe okresy ładowania i czas jaki telefon musi spędzić przypiętym do kabla jest słabą wizją sprzętu mobilnego. Ponadto w głowie ciągle kołata się myśl czy pasek baterii wytrzyma i czy w miejscu, do którego się udaje użytkownik będzie łatwo dostępne (oraz wolne) gniazdko. Świat Baterii oferuje szeroki wybór baterii Sony Ericsson marki Green Cell, które pomogą odzyskać pełną mobilność oraz moc posiadanego smartphona. Wszystkie nasze baterie do Sony Ericsson posiadają 12-miesięczną gwarancję oraz 30 dniowy termin zwrotu.

Dopasowana wydajność

Sony Ericsson w czasie swojego istnienia na rynku zapisał się wyraźnie w historii sprzętu mobilnego. Telefony tej marki nie tracą na popularności, jednak wysługująca się bateria to problem, który dotyka każdego mobilnego sprzętu. Na samym początku telefon przy pełnym obciążeniu jest w stanie wytrzymać nawet kilka dni. Jednak z czasem okresy ładowania się wydłużają i stają częstsze. Wbrew pozorom baterię w smartphonie można z powodzeniem wymienić samemu. Nie trzeba do tego angażować usług serwisu i popadać w dodatkowe koszty. Ponadto nie trzeba z telefonem się rozstawać. Zostawiając smartphone w serwisie nie ma co liczyć na wymianę “od ręki”. Przeważnie sprzęt potrafi spędzić od kilku do kilkunastu dni czekając na potrzebną część. Samodzielna wymiana eliminuje ten problem.