Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Festool (6)

Akumulator do wkrętarki Festool

Baterie Green Cell dedykowane do wkrętarek Festool to jakość, której pozytywne skutki w działaniu da się szybko odczuć. Sprzęt błyskawicznie odzyskuje na powrót pełną energetyczną funkcjonalność, a jego wydajność wraca do normy. Prace remontowe wymagają częstego angażowania wkrętarki do mniejszych i większych projektów. Bez niej prace nie tyle staną w miejscu co bardziej zwolnią na tempie. W efekcie dotrzymanie określonego (lub wyznaczonego przez samego siebie) terminu staje się niemożliwe. Zwrócenie uwagi na akumulator oraz baterie we wkrętarkach Festool pozwoli na trzymanie ręki na przysłowiowym pulsie i uniknięcie dłuższych oraz niekiedy bardzo kosztownych przestojów. Akumulatory do wkrętarek Festool od Green Cell zapewnią skok w wydajności sprzętu i powrót do jego pełnej funkcjonalności. Wysokowydajne baterie i akumulatory Green Cell to inwestycja, która będzie się zwracać przez długi czas zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaka bateria do wkrętarki?

Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.

 

1. Model Urządzenia
Model narzędzia najczęściej znajduje się na rękojeści lub na obudowie przy silniku urządzenia.


2. Model Baterii
Kod baterii znajduje się na spodzie akumulatora, często jest to kod cyfrowy np. 194309-1, lub mieszany z literami np. BL1830.


Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.   1. Model...

Czy jeśli posiadam akumulator Ni-Cd (niklowo-kadmowy) to czy mogę zastosować ogni-wa Ni-Mh (niklowo-metalowo-wodorkowe)?

Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo stosuje się ogniwa Ni-Mh, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Ogniwa te można stosować zamiennie, w związku z czym jak najbardziej możemy zastosować akumulator Ni-Mh w zamian za akumulator Ni-Cd.


Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo...

Czy ładowarka będzie pasować do baterii?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli planujemy zakupić akumulator Li-Ion (litowo-jonowy) a wcześniej korzystaliśmy z akumulatora na ogniwach Ni-Mh (niklowo-metylowo-wodorkowych) lub Ni-Cd (niklowo-kadmowych), to nowy akumulator nie będzie ładowany przez naszą ładowarkę i należy zakupić odpowiednią ładowarkę.

https://swiatbaterii.pl/907-ladowarki-do-wkretarek-elektronarzedzi


W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli...

Pojemność akumulatora (mAh) czy może być większa?

Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża się w miliamperogodzinach (mAh), im większa wartość pojemności np. 3000 mAh, tym dłuższy czas pracy możemy osiągnąć na jednym ładowaniu baterii, co zwiększa naszą mobilność i efektywność.


Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża...
Pojemność: 3.3Ah
Napięcie: 12V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
199,95 zł
Pojemność: 2Ah
Napięcie: 10.8V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
70,95 zł
Pojemność: 3Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
165,95 zł
180,95 zł
Pojemność: 3Ah
Napięcie: 12V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
115,95 zł
Pojemność: 3.3Ah
Napięcie: 12V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
189,95 zł
1 - 6 z 6 produktów

Wkrętarka to narzędzie niezbędne, na które paradoksalnie nie zwraca się uwagi dopóki nie zacznie niedomagać. Wtedy przeprowadzanie prac remontowych lub drobnych napraw staje pod znakiem zapytania. Niesprawna lub niedomagająca wkrętarka nie jest żadną pomocą przy pracy, wręcz ją utrudnia. Każda złota rączka posiada w swojej narzędziowni wkrętarkę oraz inne elektronarzędzia. Marka Festool jest jedną z powszechniej wybieranych do doposażenia swojego narzędziowego wyposażenia. Akumulator do wkrętarki Festool należy do wydajnych oraz skutecznie opierających się upływowi czasu, jak i intensywnej eksploatacji. Jednak mimo swojego zaawansowania i wytrzymałości baterie i akumulatory Festool niezniszczalnymi nie są.

Green Cell dla Festool

W ofercie Świata Baterii znajdziecie wysokowydajne baterie Green Cell dopasowane do różnych modeli wkrętarek Festool. Zapewnią one ponowną wydajną pracę elektronarzędzi oraz pozwolą szybko wywiązać się z podjętych założeń remontowych. Wszystkie baterie od Green Cell charakteryzują się wysoką jakością, odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wydajnością, która zapewni zauważalny przeskok w codziennym użytkowaniu sprzętu. Green Cell z powodzeniem zastąpi 

baterię do wkrętarki Festool

, szybko wpasowując się w indywidualne potrzeby, wymagania sprzętowe oraz posiadany budżet. Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz opcji na baterie oraz akumulatory do wkrętarek Festool marki Green Cell. Akumulatory i baterie te zapewnią idealne dopasowanie do posiadanego modelu elektronarzędzia oraz pozwolą cieszyć się wydajną i długotrwałą pracą na jednym ładowaniu.