Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Nokia (4)

Baterie do telefonów Nokia

Baterie marki Green Cell dedykowane do różnych modeli Nokii nie ustępują wydajnością oryginalnym częściom. Green Cell do doskonałe techniczne dopasowanie oraz komfort z użytkowania w pełni sprawnego energetycznie telefonu. Wydajne baterie do telefonów Nokia oferowane w sklepie internetowym Swiatbaterii.pl charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dzięki czemu produkty zapewniają wydajną i bezawaryjną pracę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie coś dla siebie.
Sortuj:
Pojemność: 850mAh
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
32,95 zł
39,95 zł
Pojemność: 2900mAh
Napięcie: 3.85V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
31,95 zł
1 - 4 z 4 produktów
Nokia zdawać by się mogło zniknęła z przestrzeni rynkowej, a użytkownicy, którzy zachowali stare modele mogą zaliczyć siebie do elity posiadającej zamienne telefony, które są w stanie przetrwać wszystko. Baterie do Nokii 3310 każdy użytkownik tego telefonu wspomina z utęsknieniem. Telefon potrafił wytrzymać tydzień i dłużej na jednym ładowaniu, a jego całość była wyjątkowo odporna na uszkodzenia mechaniczne. Potocznie przyjęło się, że 3310-tką prędzej zrobi się dziurę w podłodze niż się uszkodzi. Wiele osób w dalszym ciągu posiada różne telefony Nokia chwaląc sobie ich wytrzymałość oraz oszczędność baterii. Są to dobre zamienniki na czas, gdy główny telefon odmówi posłuszeństwa, jak i sprzęt wykorzystywany w trudnych warunkach, gdzie o awarię łatwo (np. na budowie). Nasz sklep oferuje 

baterie do Nokii marki Green Cell

, które swoją wydajnością nie ustępują w osiągach oryginalnym częściom, które już w wielu przypadkach nie są produkowane. Posiadając starą Nokię 3310 lub nowszą Lumię, trzeba okazjonalnie baterię wymienić. Chociaż wydajne, to ząb czasu odciska się na wszystkim. Trzymanie telefonu coraz dłużej i częściej na kablu do ładowania zmienia urządzenie mobilne w nieporęczna cegiełkę, która większość czasu spędza na półce.

Dopasowane baterie do Nokii

W naszej ofercie znajdziecie baterie do Nokii 3310, 3319, 6300, Lumia oraz wielu innych. W efekcie posiadany sprzęt szybko powróci do energetycznego pionu dając świadomość, że w kieszeni ma się telefon, który zawsze będzie mógł wykonać oraz odebrać połączenia przychodzące. Nokia to symbol jakości, na którym wzorowały się i dalej wzorują liczne światowe brandy. Na świecie marka ta posiada szerokie rzesze zdeklarowanych klientów, którzy cenią sobie rozwiązania starszych modeli telefonów nie rezygnując z nich na potrzebę posiadania nowoczesnego (oraz dość kruchego) smartphona.  Wymiana baterii w Nokii pomoże tchnąć w nią nowe życie w telefon. Baterie Green Cell do Nokii będą dobrą inwestycją.