Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Samsung (3)

Baterie do telefonów Samsung

Nasz sklep Świat Baterii oferuje wysokiej jakości baterie do telefonów Samsung marki Green Cell. Są one połączeniem jakości, wydajności oraz korzystnej ceny. Nasz sklep oferuje szeroki wybór baterii do telefonów Samsung marki Green Cell, które szybko wpasują się w technologiczne potrzeby zarówno sprzętu, jak i użytkownika. W efekcie telefon na powrót odzyska energetyczną sprawność, a szukanie wolnego gniazdka stanie się problemem przeszłości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.
Sortuj:
Bateria Green Cell EB-BG930ABA do telefonu Samsung Galaxy S7 G930F
star star star star star
(5)
Bateria Green Cell EB-BN930ABE do telefonu Samsung Galaxy Note 7
Pojemność: 3100mAh
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
31,95 zł
Pojemność: 3000mAh
Napięcie: 3.8V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-Polymer
32,95 zł
Pojemność: 3500mAh
Napięcie: 3.85V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
35,95 zł
1 - 3 z 3 produktów
Smartphone to sprzęt, bez którego nie można się dziś obyć. Wyjście z domu bez czucia znajomego ciężaru telefonu w kieszeni jest praktycznie niemożliwe. W stałym kontakcie ze światem nowoczesny użytkownik musi pozostawać cały czas. Duża częstotliwość korzystania z telefonu sprawia, że szybko eksploatuje się bateria. Mniejsza wydajność energetyczna szybko odbija się na komforcie z użytkowania oraz mobilności. Telefon w rezultacie z poręcznego codziennego towarzysza zmienia się w małą cegiełkę, która jest przez coraz dłuższe okresy czasu uwiązana do kabla ładującego. Trzymanie sprzętu na energetycznej smyczy jest w stanie zdezorganizować codzienny harmonogram, bo myślą nadrzędną staje się znajdowanie przy najbliżej położonym gniazdku (w razie migającego paska baterii). Telefony marki Samsung potrafią działać na oryginalnej baterii nawet do kilku dni, jednak z czasem, wraz z kolejnym cyklem rozładowania, ich akumulator ulega zużyciu a czas pracy baterii ulega skróceniu, należy wtedy zużyty akumulator wymienić na nowy. 

Dopasowane baterie do telefonów Samsung

Samsung to marka, której grono zdeklarowanych klientów na całym świecie sięga setek tysięcy. Brand ten przez lata funkcjonowania na rynku zawsze dostarczał swoim odbiorcom dopasowanych do ich rzeczywistych potrzeb produktów najwyższej jakości. Mimo swojego zaawansowania i wydajności Samsungi nie są odporne na zużycie oraz dynamiczne tempo życia użytkowników. Duża ilość zainstalowanych aplikacji oraz ciągłe używanie telefonu do porozumiewania się na liczne sposoby oraz uwieczniania momentów ze swojego życia potrafi bardzo mocno odbić się na baterii. Wymiana baterii w telefonie Samsung wbrew pozorom jest możliwa. Mylnie przyjęło się, że samodzielnej wymiany w nowoczesnych smartphonach przeprowadzić nie można. Jest to wykonalne i nie zajmuje wcale dużo czasu, Pozwala również oszczędzić na kosztach serwisowych. W efekcie wymienna bateria do telefonów Samsung staje się źródłem znacznych oszczędności, które można przeznaczyć na realizację innych priorytetów.