WIELKA JESIENNA WYPRZEDAŻ do -42%
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie
Wybrane urządzenie:

Ładowarki samochodowe (1)

Wybierz typ ładowarki:
Sortuj:

Strefa pomocy

Czy ładowarka będzie odpowiednia dla mojego urządzenia?

Ładowarka może być z powodzeniem stosowana do ładowania każdego urządzenia mobilnego jak telefon, tablet czy nawigacja samochodowa. Podpięcie urządzenia nie obsługującego technologii Quick Charge 3.0 / Power Delivery jest całkowicie bezpieczne. Ładowarka automatycznie dobierze odpowiednie parametry ładowania.


Ładowarka może być z powodzeniem stosowana do ładowania każdego urządzenia mobilnego jak telefon,...

Jak dobrać ładowarkę do smartfona, tabletu lub czytnika ebook?

Przy doborze ładowarki do tabletu czy ebook należy zobaczyć na parametry fabrycznej ładowarki. W smartfonach należy wybrać ładowarkę i odpowiedni do niej kabel:

Ilość standardów ładowania na rynku może namieszać w głowie, ale dzięki uniwersalnym rozwiązaniom, jakie oferuje Green Cell rozwiązania okazują się bardzo proste.Zachęcamy również do naszego poradnika: "Jak dobrać ładowarkę do telefonu?"


Przy doborze ładowarki do tabletu czy ebook należy zobaczyć na parametry fabrycznej ładowarki. W...

Ładowarka z technologią Power Delivery, co oznacza PD?

Power Delivery jest technologią szybkiego ładowania. Najprościej mówiąc, ładowarki obsługujące ten wariant automatycznie dobiera odpowiednie ładowania do podłączonego urządzenia, co zapewnia szybie i efektywne ładowanie.Zachęcamy również do zapoznania się z naszym artykułem: "Czym jest technologia Power Delivery?"


Power Delivery jest technologią szybkiego ładowania. Najprościej mówiąc, ładowarki obsługujące...

Ultra Charge

Jedną z najpopularniejszych technologii szybkiego ładowania jest Ultra Charge. Porty ładowarki obsługujące ten standard zapewniają nawet 3,5 razy szybsze ładowanie podłączonego do nich urządzenia, niż modele wykorzystujące standardowe zasilanie.Zachęcamy również do zapoznania się z naszym artykułem: "Ultra Charge – nowa technologia szybkiego ładowania"


Jedną z najpopularniejszych technologii szybkiego ładowania jest Ultra Charge . Porty ładowarki...
1 - 1 z 1 produktu