Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Bosch (1)

Baterie do kosiarek Bosch

Już niedługo z domowych garaży na powrót wyjadą kosiarki, by zadbać o okolice posesji. Kosiarka to narzędzie, które będzie często używane w trakcie zbliżających się miesięcy. Warto sprawdzić czy posiadany sprzęt dalej jest funkcjonalny pod kątem energetycznym. Trzymanie kosiarki podczas pracy na kablu jest problematyczne oraz niebezpieczne. Kabel może dostać się pod wirujące ostrza, eliminując źródło zasilania, uszkadzając kosiarkę, a w skrajnych sytuacjach rażąc prądem operującego. 

Akumulatory w kosiarkach elektrycznych Bosch

trzeba okazjonalnie wymieniać, eksploatują się one jak każde inne baterie. Bosch to marka, która oferuje połączenie jakości, wydajności, długiego czasu pracy oraz korzystnej ceny. Baterie tej firmy szybko wpiszą się w unikalne potrzeby posiadanej kosiarki zapewniając jej powrót do energetycznej funkcjonalności.

Dopasowane baterie do kosiarek Bosch

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia szeroki dostęp do baterii do kosiarek Bosch, które szybko dopasują się do potrzeb zarówno sprzętu, jak i użytkownika. Każdy akumulator do kosiarek Bosch objęty jest 12 - miesięczną gwarancją. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle poszerzaną ofertą jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie wariant odpowiedni do swojej kosiarki.
Sortuj:
Bateria Akumulator (5Ah 32.4V) F016104299 Green Cell do Bosch Indego 800 850 1000 1100 1200 Connect
329,95 zł
1 - 1 z 1 produktu