Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Apple Dust Proof (2)

Szkła ochronne Apple Dust Proof

Szkła ochronne do iPhona z technologią DustProof to rozwiązanie dla osób, które chcą przestać się bać, że ich telefon znajduje się ciągle w stanie zagrożenia. Szkło skutecznie ochroni ekran w czasie obsługi na świeżym powietrzu, podczas wypadów na plaże lub różnych wyjazdów. Jest to dodatek, który skutecznie zabezpieczy sprzęt wartości kilku tysięcy złotych. Każdy posiadacz iPhona powinien odpowiednio chronić swój telefon przed uszkodzeniami, które są w stanie znacznie skrócić jego funkcjonalne życie – z DustProof jest to możliwe.
Sortuj:
1 - 2 z 2 produktów

Apple Dust Proof - ochrona ekranu iPhona

iPhone to telefon, na który można liczyć w każdej sytuacji. Każda kolejna generacja staje się coraz bardziej zaawansowana i pozwala użytkownikowi na pełniejsze wyrażenie siebie oraz zaspokojenie swoich technologicznych potrzeb. Jednak nawet iPhony potrzebują dodatkowej ochrony. Nowoczesne telefony są podatne na szereg czynników, które mogą skutecznie ograniczyć komfort z ich użytkowania oraz ich funkcjonalność. Ekran jest szczególnie narażony. Zabrudzenia, pęknięcia, zarysowania – wszystko to wpływa na jakość obsługi telefonu. Wymiana ekranu w iPhonie na nowy jest dużym wydatkiem, którego można sobie bardzo łatwo oszczędzić.

Ochrona telefonu przed kurzem

W tej kategorii prezentujemy wam wysokiej jakości szkła ochronne do iPhona wyposażone w nową technologię DustProof. Każde szkło posiada wbudowaną wewnątrz specjalną mikro siateczkę, która zabezpiecza ekran przed dostaniem się drobin kurzu, pyłu oraz innych zabrudzeń. Na to co dzieje się pod szkłem często nie zwraca się uwagi. Dopiero w momencie wymiany szkła ochronnego na telefonie zauważa się nagromadzone zanieczyszczenia, które łatwo mogą uszkodzić ekran.