Znajdź coś dla siebie

Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Moje urządzenia

Brak zapisanych urządzeń

Automatycznie zapiszemy wyszukane urządzenia, a Ty oszczędzasz czas i otrzymasz dopasowane promocje.

Przejdź do Moich urządzeń
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

logo.jpg

Bateria do laptopa - najważniejszy jego element, który sprawia, że jest prawdziwie mobilnym urządzeniem. Dzięki wydajnym bateriom nie będziesz zależny od gniazdek sieciowych, a cały dom stanie się Twoim biurem.

Zasilacz do laptopa - niezawodne zasilanie to podstawa pracy zdalnej - nie chcemy przecież dopuścić by w środku dnia podczas ważnego projektu zasilacz odmówił współpracy. Zanim ten moment nadejdzie lepiej zaopatrzyć się w nową, niezawodną ładowarkę.

HUB - korzystając z najnowszych ultrabooków w warunkach domowych często ogranicza nas mała ilość portów. Na ratunek podczas pracy zdalnej przychodzą nam HUBy USB-C, które pozwolą na podłączenie np. dodatkowego monitora, drukarki, kart pamięci czy nawet kabla Ethernet.

Power Bank - smartfony i tablety coraz częściej zastępują nam w pracy komputery. Dzięki Power Bankom możemy pracować i prowadzić wideokonferencje z każdego miejsca w domu bez obaw o szybko uciekające procenty baterii.

UPS - jeśli nie możesz sobie pozwolić na przerwanie zasilania Twojego komputera stacjonarnego, serwera NAS czy routera to zasilacz UPS jest idealnym rozwiązaniem. Pozwoli on na nawet kilkunastominutowe podtrzymanie zasilania dopóki bezpiecznie nie zapiszesz swojej pracy lub stałe zasilanie nie powróci.

Ładowarka sieciowa - ładowarki wieloportowe znacząco ograniczą ilość zasilaczy, a co za tym idzie używanych gniazd sieciowych. Zamień nawet 5 ładowarek na jedną i zapanuj nad chaosem kabli w swoim domowym biurze.

Ładowarka indukcyjna - obecnie częste rozmowy czy wideokonferencje to standard, a nieustanne podłączanie i odłączanie telefonu od kabla może być frustrujące. Warto wyposażyć się w ładowarkę bezprzewodową i postawić na maksymalną wygodę.

Bestseller
Kabel Przewód Green Cell GC Ray USB - microUSB 120cm z żółtym podświetleniem LED, szybkie ładowanie Ultra Charge, QC 3.0
star star star star star
(20)
Bestseller
Kabel Przewód Green Cell GC Ray USB - Lightning 120cm z białym podświetleniem LED, szybkie ładowanie Apple 2.4A
star star star star star
(25)
Bestseller
Kabel Przewód Green Cell Ray USB-A - USB-C Zielony 1,2m z obsługą szybkiego ładowania Ultra Charge QC3.0
star star star star star
(37)
Bestseller
Kabel Przewód Green Cell Power Stream USB-C - Lightning 100 cm ze wsparciem Power Delivery (Apple MFi Certified)
star star star star star
(23)
Bestseller
Zasilacz awaryjny UPS Green Cell Micropower z wyświetlaczem LCD 600VA
star star star star star
(21)
Zestaw 3x Kabel Green Cell GC Ray Lightning 30cm, 120cm, 200cm z białym podświetleniem LED, szybkie ładowanie Apple 2.4A
star star star star star
(8)