Efektywny Home Office
Nie trać czasu na scrollowanie
Wybierz urządzenie i dobierz produkt
×
Wybierz urządzenie i dobierz produkt

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Wybierz model swojego urządzenia
+
Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Dodano!

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Dodaj urządzenie Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Urządzenie dodane

Power banki indukcyjne

1 - 1 z 1 produktu
Power banki indukcyjne to nowoczesne rozwiązanie, które wybiera coraz więcej ceniących sobie wygodę i szybkość ładowania użytkowników. Power bank to obecnie urządzenie, bez którego rzadko wychodzi się z domu. Aktywnie korzystający ze swoich telefonów użytkownicy z pewnością nie raz przeżyli sytuację, gdzie telefon wyłączył się w najmniej odpowiednim momencie lub jego pasek energii spadł do niebezpiecznie niskich poziomów. Tradycyjny power bank jest wygodny w użytkowaniu, jednak podłączanie telefonu do kabla w czasie bycia poza domem może powodować problemy. Power banki bezprzewodowe rozwiązują ten i wiele innych problemów. Wystarczy położyć telefon na power banku i proces ładowania zachodzi automatycznie. Pamiętać jednak trzeba, że jest to możliwe jedynie dla urządzeń spełniających standardy Qi.

Szybkie ładowanie gdziekolwiek jesteś

Power bank indukcyjny z standardem Qi pozwoli naładować różnego rodzaju sprzęt, nie tylko telefon i to w każdej sytuacji. Można raz na zawsze zapomnieć o kablach. Kilka portów znajdujących się w power bankach pozwala na jednoczesne ładowanie do kilku urządzeń. Nowoczesne ładowarki indukcyjne obsługują szybkie ładowanie w standardzie Quick Charge oraz Power Delivery. Dzięki temu power bank jest w stanie sam dostosować moc ładowania do podłączonego urządzenia. Power banki indukcyjne można bezpiecznie zabrać ze sobą w każdą podróż, jak i stosować na co dzień. Posiadają one zwartą obudowę wykonaną z nowoczesnych materiałów, która sprawia, że skutecznie opierają się działaniu wielu szkodliwych czynników oraz uszkodzeniom mechanicznym. W rezultacie nie trzeba drżeć o sprzęt przy każdorazowym wyciągnięciu go z plecaka lub torebki.

Przyszłość, która nadeszła

Indukcja to nowy, coraz bardziej powszechny standard, który pozwala na wygodne ładowanie różnorodnych urządzeń obsługujących technologię Qi. W tej kategorii znajdziecie wydajne power banki indukcyjne, które zapewnią wam większa energetyczną niezależność i pozwolą utrzymać sprzęt przy życiu. Pomogą wam one pozostać w stałej łączności, dzięki czemu unikniecie zmieniania planów na rzecz szukania najbliższego gniazdka sieciowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.