Efektywny Home Office
Nie trać czasu na scrollowanie
Wybierz urządzenie i dobierz produkt
×
Wybierz urządzenie i dobierz produkt

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Wybierz model swojego urządzenia
+
Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Dodano!

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Dodaj urządzenie Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Urządzenie dodane

Powerbanki do laptopa

Promocja
Power Bank Xiaomi 10000 mAh MI3 PLM12ZM black
star star star star star
(5)
Promocja
Power Bank Xiaomi 10000 mAh MI3 PLM12ZM srebrny
Oryginalny Power Bank Xiaomi 3 PRO 20000mAh USB-C 45W Power Delivery
star star star star star
(17)
Oryginalny Power Bank Xiaomi 3 20000mAh QC3.0 USB-C 18W - Model PLM18ZM
star star star star star
(6)
Zestaw: Power Bank Xiaomi 3 Generacja 10000 mAh MI3 PLM12ZM Czarny + etui ochronne
Zestaw: Power Bank Xiaomi 3 Generacja 10000 mAh MI3 PLM12ZM Srebrny + etui ochronne
Promocja
103,95 zł
82,95 zł
Na stanie
Promocja
103,95 zł
82,95 zł
Na stanie
186,95 zł
148,95 zł
Na stanie
124,95 zł
99,95 zł
Na stanie
112,95 zł
89,95 zł
Na stanie
112,95 zł
89,95 zł
Na stanie
1 - 6 z 6 produktów
Powerbank to urządzenie, które zapewnia większą mobilność oraz pozwala przestać się martwić, czy baterii na pewno wystarczy. Powerbanki do laptopa działają na tej samej zasadzie. Dodadzą one energii używanemu sprzętowi, a nerwowe spoglądanie na stan baterii odejdzie do historii. Laptop ze swoją baterią z czasem zaczyna krócej trzymać. Po odpięciu od kabla czas działania na baterii zauważalnie się skraca. Jest to coś czego przeskoczyć nie można. Codzienna eksploatacja odbija się na sprzęcie, a pierwsza zaczyna niedomagać właśnie bateria. Powerbanki do laptopa są w stanie wyrównać energetyczny poziom sprzętu. Przydają się one w podróżach, gdy nie ma możliwości podpięcia laptopa do gniazdka, jak i w trakcie codziennego użytkowania. Przesiadując w kawiarni i pracując nad ważnym projektem ostatnim czego się oczekuje to nagły, ciemny ekran. 

Powerbank z funkcją Power Delivery 

jest w stanie zabezpieczyć laptopa przed tego typu sytuacjami. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do zróżnicowanych opcji na powerbanki do laptopa, które szybko wpiszą się w unikalne potrzeby posiadanego sprzętu. Każdy z powerbanków objęty jest okresem gwarancyjnym, dzięki temu nasi odbiorcy wiedzą, że nabywają rozwiązania wysokiej jakości, które będą im wydajnie służyły przez długi czas.

Dopasowane powerbanki do laptopa

Powerbanki do laptopa to dodatek, który szybko wyniesie codzienny komfort z użytkowania sprzętu na zupełnie nowy poziom. Umiarkowane rozmiary pozwalają zabrać powerbank wszędzie ze sobą i wykorzystać go, kiedy stan energii zacznie niebezpiecznie maleć. Dzięki powerbankowi zyskuje się na większej mobilności oraz niezależności od kabli. Podróż z powerbankiem do laptopa minie szybko i produktywnie. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia szeroki wachlarz produktów w postaci powerbanków do laptopa. Specjalnie wyselekcjonowane opcje szybko wpasują się w potrzeby technologiczne oraz fizyczne sprzętu zapewniając nowy wymiar komfortowego użytkowania sprzętu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowana ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.