Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Panasonic (2)

W tej kategorii znajdziecie baterie kompatybilne z elektronarzędziami firmy Panasonic, które szybko wpasują się w potrzeby energetyczne posiadanego sprzętu. Nasze baterie pochodzą od sprawdzonych producentów i charakteryzują się spełnianiem najwyższych norm produkcyjnych. Dzięki temu nasi klienci wiedzą, że kupują rzeczywistą jakość, która będzie wydajnie służyła przez długi czas. Wszystkie oferowane przez Green Cell baterie Panasonic szybko zaspokoją energetyczne potrzeby sprzętu, dając do rąk użytkownika na powrót wydajne narzędzie, które sprosta stawianym przed nim wymaganiom.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaka bateria do wkrętarki?

Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.

 

1. Model Urządzenia
Model narzędzia najczęściej znajduje się na rękojeści lub na obudowie przy silniku urządzenia.


2. Model Baterii
Kod baterii znajduje się na spodzie akumulatora, często jest to kod cyfrowy np. 194309-1, lub mieszany z literami np. BL1830.


Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.   1. Model...

Czy jeśli posiadam akumulator Ni-Cd (niklowo-kadmowy) to czy mogę zastosować ogni-wa Ni-Mh (niklowo-metalowo-wodorkowe)?

Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo stosuje się ogniwa Ni-Mh, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Ogniwa te można stosować zamiennie, w związku z czym jak najbardziej możemy zastosować akumulator Ni-Mh w zamian za akumulator Ni-Cd.


Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo...

Czy ładowarka będzie pasować do baterii?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli planujemy zakupić akumulator Li-Ion (litowo-jonowy) a wcześniej korzystaliśmy z akumulatora na ogniwach Ni-Mh (niklowo-metylowo-wodorkowych) lub Ni-Cd (niklowo-kadmowych), to nowy akumulator nie będzie ładowany przez naszą ładowarkę i należy zakupić odpowiednią ładowarkę.

https://swiatbaterii.pl/907-ladowarki-do-wkretarek-elektronarzedzi


W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli...

Pojemność akumulatora (mAh) czy może być większa?

Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża się w miliamperogodzinach (mAh), im większa wartość pojemności np. 3000 mAh, tym dłuższy czas pracy możemy osiągnąć na jednym ładowaniu baterii, co zwiększa naszą mobilność i efektywność.


Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża...
Pojemność: 4Ah
Napięcie: 14.4V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
135,95 zł
Pojemność: 3.3Ah
Napięcie: 12V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
139,95 zł
1 - 2 z 2 produktów

Akumulatory Panasonic

Panasonic to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na światowych rynkach. Elektronarzędzia tej marki charakteryzują się dużą wydajnością, sprawnością oraz niezawodnością w użytku. Jednak ich źródło energii nie jest niewyczerpane. Bateria to bijące serce każdego elektronarzędzia, bez którego kontynuowanie prac jest zwyczajnie niemożliwe. Eksploatująca się bateria to powód powstawania wielu pobocznych problemów. Jeśli sprzęt musi spędzać więcej czasu i to znacznie częściej na byciu podłączonym do kabla ładującego to dokończenie pilnych prac często staje się niemożliwym do wykonania. Baterie są w pełni kompatybilne dzięki temu kupujący mają świadomość, że nabywają dopasowane rozwiązania, które zapewnią długie i bezawaryjne funkcjonowanie posiadanego sprzętu.

Zobacz również