Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Fein (1)

Baterie do elektronarzędzi Fein

Wysokiej jakości ogniwa w bateriach do elektronarzędzi Fein zapewniają długą żywotność baterii oraz bezpieczeństwo i bezawaryjność pracy. Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była cały czas aktualizowana, by jeszcze lepiej wpisać się w potrzeby naszych odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaka bateria do wkrętarki?

Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.

 

1. Model Urządzenia
Model narzędzia najczęściej znajduje się na rękojeści lub na obudowie przy silniku urządzenia.


2. Model Baterii
Kod baterii znajduje się na spodzie akumulatora, często jest to kod cyfrowy np. 194309-1, lub mieszany z literami np. BL1830.


Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.   1. Model...

Czy jeśli posiadam akumulator Ni-Cd (niklowo-kadmowy) to czy mogę zastosować ogni-wa Ni-Mh (niklowo-metalowo-wodorkowe)?

Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo stosuje się ogniwa Ni-Mh, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Ogniwa te można stosować zamiennie, w związku z czym jak najbardziej możemy zastosować akumulator Ni-Mh w zamian za akumulator Ni-Cd.


Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo...

Czy ładowarka będzie pasować do baterii?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli planujemy zakupić akumulator Li-Ion (litowo-jonowy) a wcześniej korzystaliśmy z akumulatora na ogniwach Ni-Mh (niklowo-metylowo-wodorkowych) lub Ni-Cd (niklowo-kadmowych), to nowy akumulator nie będzie ładowany przez naszą ładowarkę i należy zakupić odpowiednią ładowarkę.

https://swiatbaterii.pl/907-ladowarki-do-wkretarek-elektronarzedzi


W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli...

Pojemność akumulatora (mAh) czy może być większa?

Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża się w miliamperogodzinach (mAh), im większa wartość pojemności np. 3000 mAh, tym dłuższy czas pracy możemy osiągnąć na jednym ładowaniu baterii, co zwiększa naszą mobilność i efektywność.


Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża...
Pojemność: 3Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
159,95 zł
1 - 1 z 1 produktu

Elektronarzędzia Fein należą do wyjątkowo wydajnych oraz oszczędnych energetycznie. Z czasem jednak nawet one cierpią wskutek zużywającej się baterii. Niedomagający akumulator sprawia, że elektronarzędzie staje się mnie użyteczne. Spędza ono więcej czasu na byciu podłączonym do kabla ładującego, a mniej na efektywnej pracy. Wymiana baterii w elektronarzędziach Fein to najprostszy oraz najlepszy sposób na tchnięcie nowego życia nawet już w bardziej wysłużony sprzęt. Dzięki temu odzyska się pełniejszą funkcjonalność posiadanego sprzętu oraz większą mobilność. Prowadzone prace remontowo - budowlane nabiorą dzięki temu nowego tempa, a użytkownik będzie mógł powrócić do efektywnej normalności. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza opcji na baterie do elektronarzędzi Fein. Szybko wpiszą się one w indywidualne potrzeby zarówno użytkownika jak i sprzętu. Wszystkie produkty objęte są okresem gwarancyjnym, dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają jakość, która będzie się zwracała zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.