Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Paslode (2)

Baterie do elektronarzędzi Paslode

Paslode to szerokie spektrum elektronarzędzi. W naszej ofercie znajdziecie specjalnie wyselekcjonowane opcje baterii, które szybko wpiszą się w indywidualne potrzeby, wymagania oraz możliwości budżetowe. Wymiana baterii w elektronarzędziach Paslode będzie inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej baterię dopasowaną do swoich potrzeb.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaka bateria do wkrętarki?

Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.

 

1. Model Urządzenia
Model narzędzia najczęściej znajduje się na rękojeści lub na obudowie przy silniku urządzenia.


2. Model Baterii
Kod baterii znajduje się na spodzie akumulatora, często jest to kod cyfrowy np. 194309-1, lub mieszany z literami np. BL1830.


Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.   1. Model...

Czy jeśli posiadam akumulator Ni-Cd (niklowo-kadmowy) to czy mogę zastosować ogni-wa Ni-Mh (niklowo-metalowo-wodorkowe)?

Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo stosuje się ogniwa Ni-Mh, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Ogniwa te można stosować zamiennie, w związku z czym jak najbardziej możemy zastosować akumulator Ni-Mh w zamian za akumulator Ni-Cd.


Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo...

Czy ładowarka będzie pasować do baterii?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli planujemy zakupić akumulator Li-Ion (litowo-jonowy) a wcześniej korzystaliśmy z akumulatora na ogniwach Ni-Mh (niklowo-metylowo-wodorkowych) lub Ni-Cd (niklowo-kadmowych), to nowy akumulator nie będzie ładowany przez naszą ładowarkę i należy zakupić odpowiednią ładowarkę.

https://swiatbaterii.pl/907-ladowarki-do-wkretarek-elektronarzedzi


W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli...

Pojemność akumulatora (mAh) czy może być większa?

Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża się w miliamperogodzinach (mAh), im większa wartość pojemności np. 3000 mAh, tym dłuższy czas pracy możemy osiągnąć na jednym ładowaniu baterii, co zwiększa naszą mobilność i efektywność.


Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża...
PT199
PT200
star star star star star
(1)
Pojemność: 2Ah
Napięcie: 6V
Moc : 0.5W
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
68,95 zł
Pojemność: 3.3Ah
Napięcie: 6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
115,95 zł
1 - 2 z 2 produktów

Elektronarzędzia to komfort z użytku, jakość oraz sposób na szybkie wywiązanie się z prac remontowo - budowlanych. Z czasem jednak bateria w urządzeniu zaczyna niedomagać, a elektronarzędzie zaczyna spędzać więcej czasu na kablu ładującym. W efekcie wydajność i czas efektywnej pracy spada. Rozważenie kupienia nowej baterii jest lepszym krokiem niż silenie się na zakup całego nowego sprzętu. Paslode to wydajne elektronarzędzia, jednak nawet one nie są w stanie opierać się w nieskończoność próbie czasu i codziennej intensywnej eksploatacji. Wymiana baterii w elektronarzędziach Paslode jest sposobem na szybkie odzyskanie efektywnej normalności pracy i to niewielkim kosztem. Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz opcji na baterie do elektronarzędzi Paslode, które szybko wpiszą się w potrzeby zarówno użytkownika jak i posiadanego sprzętu. Wysoka jakość ogniw gwarantuje długą, bezpieczną i bezawaryjną pracę. Dzięki wymianie baterii tchnie się nowe życie w swoje elektronarzędzie oraz zyska szersze pole do manewru w codziennym użytku.