Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Husqvarna (2)

Akumulator do wkrętarki Husqvarna

W tej kategorii znajdziecie komponenty, które zapewnią długi i bezawaryjny czas działania posiadanych elektronarzędzi Husqvarna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej wariant baterii, który wpisze się w wasze indywidualne potrzeby. Nowoczesne baterie są inwestycją, która szybko się zwróci i przyniesie wielowymiarowe korzyści, pozwalając sprawnie i efektywnie kontynuować prowadzone prace.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaka bateria do wkrętarki?

Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.

 

1. Model Urządzenia
Model narzędzia najczęściej znajduje się na rękojeści lub na obudowie przy silniku urządzenia.


2. Model Baterii
Kod baterii znajduje się na spodzie akumulatora, często jest to kod cyfrowy np. 194309-1, lub mieszany z literami np. BL1830.


Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.   1. Model...

Czy jeśli posiadam akumulator Ni-Cd (niklowo-kadmowy) to czy mogę zastosować ogni-wa Ni-Mh (niklowo-metalowo-wodorkowe)?

Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo stosuje się ogniwa Ni-Mh, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Ogniwa te można stosować zamiennie, w związku z czym jak najbardziej możemy zastosować akumulator Ni-Mh w zamian za akumulator Ni-Cd.


Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo...

Czy ładowarka będzie pasować do baterii?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli planujemy zakupić akumulator Li-Ion (litowo-jonowy) a wcześniej korzystaliśmy z akumulatora na ogniwach Ni-Mh (niklowo-metylowo-wodorkowych) lub Ni-Cd (niklowo-kadmowych), to nowy akumulator nie będzie ładowany przez naszą ładowarkę i należy zakupić odpowiednią ładowarkę.

https://swiatbaterii.pl/907-ladowarki-do-wkretarek-elektronarzedzi


W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli...

Pojemność akumulatora (mAh) czy może być większa?

Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża się w miliamperogodzinach (mAh), im większa wartość pojemności np. 3000 mAh, tym dłuższy czas pracy możemy osiągnąć na jednym ładowaniu baterii, co zwiększa naszą mobilność i efektywność.


Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża...
Pojemność: 2.5Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
380,95 zł
Pojemność: 1.5Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
174,95 zł
1 - 2 z 2 produktów

Akumulator do wkrętarki Husqvarna

Husqvarna to symbol niezawodności elektronarzędzi, które są jednymi z najczęściej wybieranych zarówno do domowych projektów remontowo – budowlanych, jak i prac specjalistycznych. Narzędzia tej marki charakteryzują się dużą wydajnością oraz odpornością na zużycie. Bardzo dobrze opierają się one działaniu rozmaitych szkodliwych czynników zachowując pełnię swojej sprawności na długi czas. Do poprawnego i długiego operowania potrzebują jednak dopasowanego źródła energii. W tej kategorii znajdują się baterie kompatybilne z elektronarzędziami marki Husqvarna, które szybko dopełnią potrzeb energetycznych posiadanego sprzętu. Dzięki naszym bateriom możliwym będzie dłuższe zachowanie funkcjonowania urządzenia oraz niepowodowanie kosztownych i długich przestojów w pracy. Gdy elektronarzędzie odmówi nagle posłuszeństwa cała praca może stanąć, ponieważ jedno ogniwo w łańcuchu zadań nie może zostać zrealizowane.