Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

GreenWorks (1)

Baterie do elektronarzędzi GreenWorks

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza opcji na baterie do elektronarzędzi GreenWorks, które szybko wpasują się w indywidualne potrzeby zarówno sprzętu, jak i użytkownika. Wymiana baterii będzie inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. Wydajne ogniwa gwarantują, że zakupiona bateria będzie wydajnie służyła przez długi czas, dostarczając urządzeniu niezbędnej energii. W naszej ofercie znajdziecie specjalne dobrane opcje baterii GreenWorks, które są w pełni kompatybilne z urządzeniami tej marki. Bedzie to zakup, którego każdy posiadacz elektronarzędzi GW szybko sobie pogratuluje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej wariant baterii dopasowany do swoich potrzeb.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaka bateria do wkrętarki?

Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.

 

1. Model Urządzenia
Model narzędzia najczęściej znajduje się na rękojeści lub na obudowie przy silniku urządzenia.


2. Model Baterii
Kod baterii znajduje się na spodzie akumulatora, często jest to kod cyfrowy np. 194309-1, lub mieszany z literami np. BL1830.


Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.   1. Model...

Czy jeśli posiadam akumulator Ni-Cd (niklowo-kadmowy) to czy mogę zastosować ogni-wa Ni-Mh (niklowo-metalowo-wodorkowe)?

Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo stosuje się ogniwa Ni-Mh, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Ogniwa te można stosować zamiennie, w związku z czym jak najbardziej możemy zastosować akumulator Ni-Mh w zamian za akumulator Ni-Cd.


Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo...

Czy ładowarka będzie pasować do baterii?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli planujemy zakupić akumulator Li-Ion (litowo-jonowy) a wcześniej korzystaliśmy z akumulatora na ogniwach Ni-Mh (niklowo-metylowo-wodorkowych) lub Ni-Cd (niklowo-kadmowych), to nowy akumulator nie będzie ładowany przez naszą ładowarkę i należy zakupić odpowiednią ładowarkę.

https://swiatbaterii.pl/907-ladowarki-do-wkretarek-elektronarzedzi


W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli...

Pojemność akumulatora (mAh) czy może być większa?

Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża się w miliamperogodzinach (mAh), im większa wartość pojemności np. 3000 mAh, tym dłuższy czas pracy możemy osiągnąć na jednym ładowaniu baterii, co zwiększa naszą mobilność i efektywność.


Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża...
Pojemność: 4Ah
Napięcie: 40V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
329,95 zł
1 - 1 z 1 produktu

Dopasowane baterie GreenWorks

Elektronarzędzia to szeroka sfera produktów, która tak naprawdę nigdy nie traci na swojej niezbędności. Kosiarki, wkrętarki oraz inne narzędzia elektryczne przydają się nie tylko w lecie. Wraz ze wzrostem częstotliwości użytkowania bateria w elektronarzędziach może siłą rzeczy zacząć niedomagać. Eksploatująca się bateria w elektronarzędziach jest przyczyną wolniejszej i mniej wydajnej pracy. Sprzęt jest w stanie również zawieść w najmniej odpowiednim momencie poprzez wyłączenie się. GreenWorks to producent wysokiej jakości elektronarzędzi, które sprawnie wpisują się w rosnące potrzeby nowoczesnych klientów. Nawet GreenWorks nie jest jednak w stanie uniknąć eksploatowania się baterii wskutek kolejnych cykli ładowania. Baterie w elektronarzędziach, które używane są coraz częściej zarówno w środowisku domowym, jak i firmowym zużywają się pod wpływem intensywności wykorzystywania. Wymiana baterii w elektronarzędziu jest najlepszym sposobem na tchnięcie w nie nowego życia oraz powrót do użytkowej normalności.