Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Gardena (7)

Baterie do elektronarzędzi Gardena

W naszej ofercie znajdziecie specjalnie wyselekcjonowane produkty do najpopularniejszych elektronarzędzi Gardena. Dokładamy wszelkich starań by nasza oferta była cały czas aktualizowana, dzięki temu możemy jeszcze lepiej wpisać się w aktualne potrzeby naszych odbiorców. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej niezbędne baterie do elektronarzędzi. Wszystkie prezentowane produkty objęte są okresem gwarancyjnym, dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają sprawdzone rozwiązania wysokiej jakości, które będą wydajnie służyły przez długi czas.
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaka bateria do wkrętarki?

Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.

 

1. Model Urządzenia
Model narzędzia najczęściej znajduje się na rękojeści lub na obudowie przy silniku urządzenia.


2. Model Baterii
Kod baterii znajduje się na spodzie akumulatora, często jest to kod cyfrowy np. 194309-1, lub mieszany z literami np. BL1830.


Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.   1. Model...

Czy jeśli posiadam akumulator Ni-Cd (niklowo-kadmowy) to czy mogę zastosować ogni-wa Ni-Mh (niklowo-metalowo-wodorkowe)?

Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo stosuje się ogniwa Ni-Mh, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Ogniwa te można stosować zamiennie, w związku z czym jak najbardziej możemy zastosować akumulator Ni-Mh w zamian za akumulator Ni-Cd.


Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo...

Czy ładowarka będzie pasować do baterii?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli planujemy zakupić akumulator Li-Ion (litowo-jonowy) a wcześniej korzystaliśmy z akumulatora na ogniwach Ni-Mh (niklowo-metylowo-wodorkowych) lub Ni-Cd (niklowo-kadmowych), to nowy akumulator nie będzie ładowany przez naszą ładowarkę i należy zakupić odpowiednią ładowarkę.

https://swiatbaterii.pl/907-ladowarki-do-wkretarek-elektronarzedzi


W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli...

Pojemność akumulatora (mAh) czy może być większa?

Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża się w miliamperogodzinach (mAh), im większa wartość pojemności np. 3000 mAh, tym dłuższy czas pracy możemy osiągnąć na jednym ładowaniu baterii, co zwiększa naszą mobilność i efektywność.


Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża...
PT173
star star star star star
(3)
PT174
star star star star star
(1)
PT172
Pojemność: 5Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
185,95 zł
Pojemność: 3Ah
Napięcie: 3.6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
33,95 zł
Pojemność: 3.3Ah
Napięcie: 3.6V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
39,95 zł
Pojemność: 3.3Ah
Napięcie: 7.2V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
85,95 zł
Pojemność: 3.3Ah
Napięcie: 4.8V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
59,95 zł
Pojemność: 2.5Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
380,95 zł
Pojemność: 1.5Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
174,95 zł
1 - 7 z 7 produktów

Elektronarzędzia stają się coraz powszechniej używane nie tylko w przemyśle budowlanym. Domorosłe złote rączki wykorzystują różnego rodzaju urządzenia do sprawniejszego ogarnięcia codziennych obowiązków. Gardena jest powszechnie wybieraną marką elektronarzędzi, które charakteryzują się wysoką wydajnością oraz dopasowaniem do nowoczesnych potrzeb. Wymiana baterii w elektronarzędziach Gardena jest czymś, przed czym posiadacz będzie musiał wcześniej, czy później stanąć. Eksploatująca się bateria to spadek wydajności elektronarzędzia, jakości pracy oraz strata czasu. Sprzęt zaczyna spędzać więcej czasu na byciu podłączonym do kabla ładującego, a jego okres sprawnej pracy ulega skróceniu. Wymiana baterii to najlepszy krok jaki można podjąć dla zachowania sprawności swoich elektronarzędzi. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza opcji na baterie do elektronarzędzi Gardena, które szybko wpiszą się w indywidualne potrzeby zarówno użytkownika, jak i sprzętu.