Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Worx (1)

Baterie do wkrętarki Worx

Baterie oferowane przez nasz sklep są kompatybilne z wieloma modelami elektronarzędzi marki Worx. Dzięki temu użytkownicy mogą szybko znaleźć dopasowany wariant, który pozwoli na odzyskanie pełnej funkcjonalności wkrętarki. Baterie w elektronarzędziach z czasem stają się mniej pojemne, wymiana baterii na nowy akumulator to kwestia kilku chwil, a zakup stanowi ułamek ceny nowego elektronarzędzia. W naszym sklepie będziecie mieli szeroki wybór opcji, które pomogą szybko przystawić posiadany sprzęt na powrót do energetycznego pionu i odzyskać poziom komfortu z użytkowania, do którego jest się przyzwyczajonym.
Wybierz pojemność:
Sortuj:

Strefa pomocy

Jaka bateria do wkrętarki?

Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.

 

1. Model Urządzenia
Model narzędzia najczęściej znajduje się na rękojeści lub na obudowie przy silniku urządzenia.


2. Model Baterii
Kod baterii znajduje się na spodzie akumulatora, często jest to kod cyfrowy np. 194309-1, lub mieszany z literami np. BL1830.


Poniżej dwa sposoby dobrania odpowiedniego akumulatora do naszego narzędzia.   1. Model...

Czy jeśli posiadam akumulator Ni-Cd (niklowo-kadmowy) to czy mogę zastosować ogni-wa Ni-Mh (niklowo-metalowo-wodorkowe)?

Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo stosuje się ogniwa Ni-Mh, które są mniej szkodliwe dla środowiska. Ogniwa te można stosować zamiennie, w związku z czym jak najbardziej możemy zastosować akumulator Ni-Mh w zamian za akumulator Ni-Cd.


Obecnie nie prowadzi się sprzedaży akumulatorów zbudowanych na ogniwach Ni-Cd, w ich zastępstwo...

Czy ładowarka będzie pasować do baterii?

W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli planujemy zakupić akumulator Li-Ion (litowo-jonowy) a wcześniej korzystaliśmy z akumulatora na ogniwach Ni-Mh (niklowo-metylowo-wodorkowych) lub Ni-Cd (niklowo-kadmowych), to nowy akumulator nie będzie ładowany przez naszą ładowarkę i należy zakupić odpowiednią ładowarkę.

https://swiatbaterii.pl/907-ladowarki-do-wkretarek-elektronarzedzi


W tym przypadku należy zwrócić uwagę na rodzaj zastosowanych ogniw w akumulatorze. Jeśli...

Pojemność akumulatora (mAh) czy może być większa?

Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża się w miliamperogodzinach (mAh), im większa wartość pojemności np. 3000 mAh, tym dłuższy czas pracy możemy osiągnąć na jednym ładowaniu baterii, co zwiększa naszą mobilność i efektywność.


Jak najbardziej można stosować akumulatory o większej pojemności. Pojemność akumulatora wyraża...
Pojemność: 2Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
139,95 zł
1 - 1 z 1 produktu
Akumulator Worx to dopełnienie elektronarzędzi, przed którego wymianą i kupnem z czasem będzie musiał stanąć każdy użytkownik sprzętu tej marki. Akumulatory Worx należą do wydajnych i zapewniają długa pracę sprzętu na dopasowanej baterii. Mimo wszystko Worx nie jest w stanie przeskoczyć codziennego eksploatowania się. Z czasem bateria coraz bardziej się wysługuje, a jej wydajność zauważalnie spada. Okazjonalna wymiana akumulatora w elektronarzędziu marki Worx będzie znacznie lepszym zabiegiem niż silenie się na kupowanie nowego narzędzia. Elektronarzędzia to dodatki niezbędne w trakcie praktycznie każdego procesu remontowo - budowlanego. Sprawdzają się one w rękach zarówno profesjonalistów (klientów biznesowych), jak i odbiorców indywidualnych (złotych rączek), którzy potrzebują wydajnych sprzętów do sfinalizowania swoich projektów. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza opcji na baterie do wkrętarki Worx, które szybko wpasują się w potrzeby zarówno sprzętu, jak i użytkownika. Wszystkie

akumulatory Worx

objęte są 12 - miesięcznym okresem gwarancyjnym. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają sprawdzone rozwiązania, które będą wydajnie służyły przez długi czas.

Dopasowane baterie do wkrętarek Worx

Nasz sklep Świat Baterii dokłada wszelkich starań by aktualna oferta była cały czas rozwijana. Dzięki temu jesteśmy w stanie jeszcze lepiej wpisać się w rosnące potrzeby naszych odbiorców, zapewniając im jedną z najwyższych jakości dodatków do elektronarzędzi na rynku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej wariant baterii dopasowany do potrzeby używanego elektronarzędzia.