Nie trać czasu na scrollowanie
Wybierz urządzenie i dobierz produkt
×
Wybierz urządzenie i dobierz produkt

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Wybierz model swojego urządzenia
+
Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Dodano!

Gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Dodaj urządzenie Dodaj swoje urządzenie, a my dopasujemy kompatybilne produkty za Ciebie!
Przejdź do listy urządzeń

Xiaomi Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 5 - opaska sportowa Xiaomi + folia ochronna
star star star star star
(2)
Oryginalna ładowarka do opaski Xiaomi Mi Band 4
star star star star star
(5)
Pojemność: 125mAh
Rozdzielczość (piksele): 126x294 px
187,95 zł
149,95 zł
1 - 2 z 2 produktów
Opaski Xiaomi to dodatek dla każdego aktywnie żyjącego człowieka, dla którego siedzenie na kanapie lub w fotelu nie jest opcją do spędzania wolnego czasu. Opaski Xiaomi Mi Band działają motywująco oraz pozwalają utrzymać codzienną aktywność fizyczną. Opaska mierzy kroki, puls, spalone kalorie oraz wiele innych danych - zapisując wszystko w specjalnej aplikacji. Dzięki temu można pochwalić się pokonywaniem swoich granic szerszemu gronu odbiorców w kanałach social media. Xiaomi to firma, która od lat dostarcza nowocześnie zorientowanym użytkownikom wysokiej jakości produktów, które szybko wpisują się w rosnący zakres potrzeb. Z opaskami treningowymi Mi Band nie jest inaczej. Dziś aktywne życie przestało być ładnie brzmiącym hasłem, a stało się rzeczywistością uskutecznianą przez tysiące ludzi. Opaski fitness stają się w efekcie coraz bardziej popularne, a nowocześnie zorientowanym odbiorcom zależy na jakości, wydajności oraz korzystnej cenie. Xiaomi Mi Band łączy w sobie te cechy stając się dopełnieniem dla codziennego aktywnego życia, które można dokładnie rejestrować. Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do wysokiej jakości 

opasek Xiaomi Mi Band

, które szybko dopasowują się do dynamicznej codzienności aktywnych użytkowników. Wszystkie produkty Xiaomi objęte są okresem gwarancyjnym. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają rozwiązania wysokiej jakości, które będą im wydajnie służyły przez długi czas.

Dopasowane opaski Xiaomi Mi Band

Xiaomi Mi Band to szerokie spektrum produktów, które szybko można dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Opaska jest lekka, wytrzymała oraz wydajna. Dzięki temu rejestrowanie swoich codziennych aktywnych sukcesów przebiega bez zakłóceń, a użytkownik ma bezpośredni wgląd w swój kondycyjny rozwój. Opaski Xiaomi to inwestycja w jakość, która będzie się zwracała każdego aktywnego dnia. W naszej ofercie znajdziecie wiele różnych rodzajów Mi Band, które z pewnością wpasują się w priorytetowe potrzeby oraz wymagania treningowe.

Na bieżąco z treningami

Opaska Xiaomi Mi Band pozwala utrzymać codzienne tempo treningów działając motywująco na użytkownika. Szybko wypracowuje się podejście, że bez nowych aktywnych rejestrów dzień jest stracony. W efekcie utrzymanie ciała w ruchu staje się łatwiejsze, a dobroczynne efekty zwiększonej aktywności stają się szybko widoczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.