Ceny topnieją!
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

JBL (10)

Baterie do głośników JBL

Słuchanie muzyki nie musi być ograniczone do wiecznego noszenia słuchawek w lub na uszach. Czasem trzeba dać muzyce żyć i cieszyć się brzmieniem płynącym z głośnika. Tu też jednak pojawiały się zawsze ograniczenia. Żeby cieszyć się grającą muzyką trzeba było siedzieć w samochodzie przy radiu lub przy stanowisku komputerowym z podłączonymi głośnikami (ewentualnie przy telewizorze). W rezultacie człowiek uzależniał się od jednego miejsca, gdzie mógł cieszyć się dobrą nutą. Słuchanie muzyki na telefonie komórkowym bez słuchawek jest traktowane jako duży afront - bardzo słusznie. Muzyka słuchana w ten sposób pod względem jakości dźwięku pozostawia wiele do życzenia. Rozwiązaniem są głośniki bezprzewodowe, które można zabrać ze sobą wszędzie lub postawić w strategicznym miejscu w pokoju, żeby osiągnąć możliwie jak najlepszy efekt. JBL to marka coraz częściej wybierana przez nowocześnie zorientowanych użytkowników, którzy poszukują czystego dźwięku, mobilności oraz niewygórowanej ceny. Baterie do głośników bezprzewodowych JBL z czasem się wysługują i są w stanie utrzymać sprzęt bez kabla przez krótszy okres. Okazjonalna 

wymiana baterii w głośnikach bezprzewodowych JBL

to sposób na ożywienie sprzętu oraz nietracenie na mobilności. Nie po to w końcu kupuje się bezprzewodowe głośniki, by ciągle uwiązywać je kablem.
Sortuj:

Strefa pomocy

Wymiana baterii w głośniku bluetooth JBL

Wymiana baterii w głośniku bluetooth JBL nie jest bardzo skomplikowanym, ani czasochłonnym procesem.Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem: "Wymiana baterii w głośniku bluetooth JBL"


Wymiana baterii w głośniku bluetooth JBL nie jest bardzo skomplikowanym, ani czasochłonnym...
Bestseller
Bateria Green Cell do głośnika JBL Xtreme
star star star star star
(23)
Bestseller
Bateria Green Cell do głośnika JBL Charge 2, 2+, 3
star star star star star
(13)
Bateria Green Cell do głośnika JBL Flip 4
star star star star star
(22)
Bateria Green Cell do głośnika JBL Flip 3
star star star star star
(11)
Bateria Green Cell GSP1029102 do głośnika JBL Charge 2, Charge 2+, Charge 2 Plus
star star star star star
(25)
Bateria Green Cell GSP1029102A do głośnika JBL Charge 3
star star star star star
(23)
Bateria Green Cell 2INR19/66-2 do głośnika JBL Xtreme 2
star star star star star
(1)
Bestseller
179,95 zł
Bestseller
139,95 zł
45,95 zł
129,95 zł
79,95 zł
89,95 zł
119,95 zł
65,95 zł
179,95 zł
42,95 zł
1 - 10 z 10 produktów

Dopasowane baterie do JBL

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia wysokowydajne baterie do głośników bezprzewodowych JBL, które szybko tchną nowe, energetyczne życie w posiadany sprzęt. Dzięki temu głośniki będzie można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie i cieszyć się dobrą nutą bez względu na okoliczności. JBL to marka, po której rozwiązania sięga coraz więcej użytkowników poszukujących niezawodności i jakości. JBL od lat dostarcza konsumentom na całym świecie tego, czego oczekują, doskonale wpasowując się w zakres stale rosnących potrzeb. Baterie w głośnikach mimo wszystko będą się eksploatowały i z czasem wykazywały coraz mniejszą pojemność. Niedomagająca bateria szybko odbija się negatywnie na komforcie korzystania ze sprzętu. Szybka wymiana to proces, który nie zajmie dużo czasu i do którego nie trzeba fatygować usług serwisowych. Dopasowane baterie do głośników bezprzewodowych JBL będą inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku. W naszym sklepie Świat Baterii znajdziecie szeroki wachlarz opcji na baterie do głośników bezprzewodowych JBL, które szybko dopełnią energetycznych potrzeb posiadanego sprzętu. Każda bateria do głośników JBL objęta jest 12 - miesięczną gwarancją. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że kupują jakość, która będzie wydajnie służyła przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.