gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Baterie do czytników Amazon Kindle

Czytniki książek elektronicznych coraz bardziej się popularyzują pośród osób, dla których dzień bez lektury to dzień stracony. Baterie do czytników e-book Sony są dopełnieniami, którymi wcześniej, czy później będzie musiał się zainteresować każdy posiadacz e-book readera tej marki. Czytnik książek jest znacznie wygodniejszy niż tradycyjny tablet. Ten drugi po włączeniu musi obsługiwać energetycznie wiele pobocznych aplikacji, w efekcie czas jego działania jest krótszy. Czytnik e-book to w zasadzie wirtualna książka, która pozwala na szerokie pole do manewru. Czytnik można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie - na wyjazd, urlop, do autobusu lub innych środków komunikacji oraz wykorzystywać go wygodnie w domu, jako miły wypełniacz czasu. Baterie do czytników e-book Sony są dodatkiem, który jest w stanie szybko tchnąć nowe energetyczne życie w posiadany sprzęt. Baterie w czytnikach z czasem się wysługują w wyniku intensywnego korzystania oraz zwykłej eksploatacji. W rezultacie czytnik spędza więcej czasu na kablu ładującym, a jego użycie po pełnym cyklu ładowania jest zauważalnie krótsze. Rozwiązaniem jest wymiana 

baterii w czytniku e-book marki Sony

. Proces ten nie zajmuje długo i jest prosty do ogarnięcia w pojedynkę - nie trzeba tutaj angażować do pomocy serwisu.
Pojemność: 750 mAh
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
49,95 zł
39,95 zł
Green Cell
Pojemność: 750 mAh
Napięcie: 3.7V
Producent ogniw: Green Cell
49,95 zł
39,95 zł
Na stanie
1 - 1 z 1 produktu

Dopasowane baterie do czytników e-book Sony

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do baterii do czytników e-book Sony, które szybko postawią sprzęt na powrót do właściwego energetycznego poziomu, pozwalając odzyskać komfort z użytkowania, do którego jest się przyzwyczajonym. Baterie do czytników e-book Sony znajdujące się w ofercie naszego sklepu opatrzone są 12 - miesięczną gwarancją. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że nabywają rozwiązania wysokiej jakości, które będą im wydajnie służyły przez długi czas. Kupno nowej baterii do zastąpienia wysłużonego komponentu w czytniku Sony będzie inwestycją, która szybko się zwróci zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Zauważalny przeskok energetyczny

Nowa bateria do czytnika e-book marki Sony pozwoli szybko tchnąć nowe życie w posiadany sprzęt i lepiej wykorzystywać na co dzień jego szeroki zakres funkcjonalności. Nie będzie trzeba już z niepokojem spoglądać na pasek energii i zastanawiać się, czy skończy się na czas czytać dany rozdział. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle rozwijaną ofertą. Jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie w niej coś dla siebie.