gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Worx baterie do kosiarek

Kosiarka to element wyposażenia ogrodu, który jest niezbędny. Wyrosłą bujną trawę trzeba będzie przyciąć do odpowiednich rozmiarów. Kosiarka jednak po wyjęciu ze składziku, garażu lub domowej narzędziowni może często pod względem funkcjonalności pozostawiać wiele do życzenia. Najczęstszą przyczyną problemów jest niedomagający akumulator. Okazjonalna zmiana baterii w kosiarce jest sposobem na unikniecie przestojów w pracy oraz dodatkowych kosztów. Nie trzeba koniecznie kupować nowej kosiarki, gdy starszy posiadany wariant zaczyna niedomagać. Wymiana baterii w kosiarce jest sposobem na szybkie tchnięcie nowego życia w posiadany sprzęt bez konieczności popadania w większe wydatki. Kosiarki Worx to często wybierane warianty przez osoby poszukujące połączenia jakości, wydajności oraz korzystnej ceny. Poniżej prezentujemy szeroki wybór baterii do kosiarek Worx, które pomogą na powrót przystawić sprzęt do energetycznego pionu.

Wydajne akumulatory Worx

Nasz sklep Świat baterii oferuje szeroki wybór opcji na baterie do kosiarek Worx. W naszej ofercie szybko znajdziecie wariant dopasowany do indywidualnych potrzeb sprzętu, który pomoże kosiarce odzyskać pełniejszą funkcjonalność oraz wydajność. Wszystkie 

baterie do kosiarek elektrycznych Worx

znajdujące się w naszej ofercie objęte są 12 – miesięczną gwarancją. Dzięki temu nasi odbiorcy wiedzą, że nabywają wysokiej jakości rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie wariant dopasowany do waszych potrzeb.
Pojemność: 2000 mAh
Napięcie: 40V
Producent ogniw: Green Cell
249,95 zł
199,95 zł
Pojemność: 2500 mAh
Napięcie: 28V
Producent ogniw: Panasonic
249,95 zł
199,95 zł
Green Cell
Pojemność: 2000 mAh
Napięcie: 40V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
249,95 zł
199,95 zł
Na stanie
Green Cell
Pojemność: 2500 mAh
Napięcie: 28V
Producent ogniw: Panasonic
Typ: Li-lon
249,95 zł
199,95 zł
Na stanie
1 - 2 z 2 produktów