gdzie znaleźć oznaczenia modelu?

Logo White Safe White

Baterie do kosiarki Ryobi

Kosiarka to narzędzie, które będzie się znacznie częściej wykorzystywać w okresie, gdy słońce zacznie intensywniej przygrzewać zza chmur. Kosiarka jednak po wyciagnięciu z warsztatu, składziku lub garażu często pozostawia wiele do życzenia (po długie przerwie) pod względem efektywności. Najczęściej utrata na wydajności jest spowodowana wyeksploatowaniem się akumulatora. Okazjonalna zmiana baterii w kosiarce jest znacznie lepszym oraz ekonomiczniejszym rozwiązaniem niż kupno nowej kosiarki. Ryobi to wysokiej jakości rozwiązania skierowane na potrzeby wymagających klientów. Produkty sygnowane znakiem tej marki nie są jednak niezniszczalnymi. Akumulatory w kosiarkach siłą rzeczy się eksploatują. Wymiana jest w stanie zaoszczędzić znaczne środki, które można przeznaczyć na realizację innych priorytetów. Baterie do kosiarki Ryobi to połączenie jakości, solidności oraz wydajności, które będzie służyło przez długi czas po zakupie. W efekcie jest to inwestycja, która się zwraca zarówno w krótko, jak i długoterminowym rozrachunku.

Dopasowane akumulatory Ryobi

Nasz sklep Świat Baterii oferuje szeroki wachlarz opcji na baterie do kosiarek Ryobi. W naszej specjalnie wyselekcjonowanej oraz ciągle aktualizowanej ofercie szybko znajdziecie wariant dopasowany do indywidualnych potrzeb zarówno własnych, jak i sprzętu. Wszystkie 

baterie do kosiarki elektrycznej Ryobi

objęte są 12 – miesięczną gwarancją, dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że kupują najlepsze dodatki do swoich kosiarek, które będą wydajnie działały. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie wariant dopasowany do waszych potrzeb.
Pojemność: 5000 mAh
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Panasonic
287,95 zł
229,95 zł
Green Cell
Pojemność: 5000 mAh
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Panasonic
Typ: Li-lon
287,95 zł
229,95 zł
Na stanie
1 - 1 z 1 produktu