Warming Sale
Wybierz urządzenie
Wybierz urządzenie
i dobierz pasujące produkty
×
Wybrane urządzenie

Wybrane urządzenie:

Husqvarna (4)

Baterie do kosiarki Husqvarna

Kosiarka to sprzęt, który w trakcie ciepłych miesięcy będzie dość często wykorzystywany. Rosnącą trawę trzeba będzie co jakiś czas przyciąć do odpowiednich rozmiarów. Kosiarka nabierze na istotności w okresie letnim. Wyciągnięcie sprzętu z garażu, składziku lub warsztatu często stawia przed smutną rzeczywistością i niedomagającym sprzętem. Najczęstszym powodem niskiej wydajności jest wysłużony akumulator. Jego wymiana pozwala na szybkie tchnięcie nowego życia w sprzęt i przedłużenie jego żywotności. Jest to oszczędniejsze wyjście niż silenie się na kupno nowej kosiarki, które wcale tanimi nie są. Husqvarna to znana na całym świecie marka, która dostarcza wysokiej jakości sprzętów użytkowych. Mimo wszystko nawet ona nie jest w stanie przeskoczyć eksploatowania się sprzętu. W efekcie okazjonalna zmiana 

akumulatora w kosiarce elektrycznej Husqvarna

jest konieczna. Dzięki temu sprzęt odzyskuje energetyczną wydajność, dając właścicielowi szersze oraz efektywniejsze pole do manewru.

Dopasowane baterie Husqvarna

Nasz sklep Świat Baterii zapewnia dostęp do szerokiego wachlarza opcji na baterie Husqvarna, które szybko dopasują się do indywidualnych potrzeb zarówno użytkowników jak i sprzętu. Każda bateria Husqvarna objęta jest 12 – miesięczną gwarancją. Dzięki temu nasi odbiorcy mają pewność, że nabywają najlepszą jakość, która będzie wydajnie służyła przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą specjalnie wyselekcjonowaną oraz ciągle aktualizowaną ofertą, jesteśmy pewni, że szybko znajdziecie wariant dopasowany do waszych potrzeb.
Sortuj:
Pojemność: 5Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
245,95 zł
Pojemność: 3.3Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Ni-MH
169,95 zł
Pojemność: 1.5Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
174,95 zł
Pojemność: 2.5Ah
Napięcie: 18V
Producent ogniw: Green Cell
Typ: Li-lon
380,95 zł
1 - 4 z 4 produktów